Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőt is zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is zavarna, ha a párja ilyen megjegyzéseket tenne mindenre?

Figyelt kérdés

Példák:


Amikor vendégségből sütit, ételt kapunk:Ne egyél belőle sokat, mert nőni fog a feneked.

(Úgy összességében mindig kiszabja, hogy holnap mit egyek, mert "meg fog romlani")

Amikor hazajön, egyből belenéz a kukába és ha talál egy túrótudis vagy egy 45 g-os sós pálcika csomagolást,amit ebéd után ettem, akkor szóvá teszi, hogy bezzeg ezt eszem.

Persze ő bármikor bármit ehet, mert neki kell a kalória és ő amúgy is jó formában van.

Régebben volt olyan, hogy pont emiatt nem ettem több napig egy falatot sem, csak ittam.


Ha meglátja, hogy fehér a bőröm és eszébe jut, hogy erre mondani kellene valamit:Mikor mész szoliba? Mikor fogod napoztatni a bőrödet?

(Szoliba most nem tudok járni, fokozottan figyelnem kell a fényvédelemre)


Ha nincs rajtam smink: Újra a szolis kérdések: Mikor mész szoliba? Mikor napoztatod a bőrödet?


Ha van rajtam smink: A smink "ármány és hazugság".



Amikor valami visszafogott, egyszerűbb de számomra csinosabb ruhát veszek fel: Ez nem áll valami jól, anyukás (de vásárolni nem jön el velem, mert "fáj" a lába).


Ha kevesebb ruha van rajtam rám néz és ezt kérdezi: Mikor megyünk edzeni? "(nem vagyok kövér, átlag vagyok, sőt...múltkor pedig egy idegen nő megkérdezte, hogy mitől vagyok ilyen sportos).


Amikor valahol szívesen dolgozom, nem stresszelek, elfogadhatóan keresek: Ne gürizzek ott, Kihasználnak, tud nekem jobbat, ahol többet keresek (de amit említett ahhoz nem értek annyira és nem is érdekel maga a terület).


Összességében szinte sosem jó semmi neki ahogy csinálom, amikor csinálom, amit csinálok.

Mindennel ellentétben ő mindent jót, jókor és jól csinál, mindent megmagyaráz, hogy neki ezt miét lehet.


Apróságok, de bevallom őszintén, hogy már kezdenek kicsit zavarni, amikor a nap 24 órájában ezt kapom minden mozzanatomra.


Kíváncsi vagyok, hogy csak engem zavarnak ezek, vagy tényleg nem normális, hogy már szinte minden meg van szabva, ellenőrizve vagyok.



2020. máj. 5. 12:09
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
84%
Ha te ezt választottad, akkor miért zavar? Gondolom nem egyik napról a másikra lett ilyen. Egy értelmes nő, értelmes férfit választ. A másik oldalt meg tudod...
2020. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2020. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
81%

Az első példáig olvastam.Bocs.

A válasz: nem lennék együtt ilyen alakkal, még csak haverok se lennénk. Nem vagyok az a fajta nő, aki az átlag hülye magyar nőhöz húz arányilag, és együtt van egy tahóval. Nem tudom más nők miért élvezik ezt, de hát ne, ki vagyok én hogy ezt mind megértsem :D

De az tény, annyi rendes fiú rohangál az utcákon, akik a tenyerükön hordoznának egy nőt, csak ki kell belőlük kapni egyet, ezen nem tudom mi a nehéz :D

2020. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy lenne rá alkalom, hogy zavarjon, mert nem jutnék el idáig. A legelején kiba$ztam volna, mint macskát szarni.

Ez egy nárcisztikus elcseszett kotonszökevény, nem is értem, hogy lehet ilyennel kapcsolatban lenni. Az anyáék félresikerült ba$zadéka, na oda visszaküldeném, kínlódjanak vele ők...

2020. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
95%
miért vagy vele? ez a személy nem becsül, nem szeret...
2020. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyáltalán nem apróságok ezek. Nagyon kontrollmániásnak tűnik, csodálom, hogy ilyenkor nem szólsz vissza valamit, hogy észbe kapjon. Addig szólogat így be, ameddig hagyod, ha kiállnál magadért, akkor vagy befogná a száját, vagy végre eltakarodna magától is, mert látná, hogy nem lehet téged csak úgy irányítgatni. Őszintén nem értem, hogy gondolhatja valaki, hogy ha ilyen megjegyzései vannak a párjának, akkor őt annyira nagyon szereti és megbecsüli.
2020. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
93%

"De az tény, annyi rendes fiú rohangál az utcákon, akik a tenyerükön hordoznának egy nőt, csak ki kell belőlük kapni egyet, ezen nem tudom mi a nehéz :D"

Ez remélem, irónia volt.

2020. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
93%
Oke. Tehat o ilyen, nem fog valtozni. Elviselhetetlen. En tiz percnel tovabb nem toleralnam. 24 oran belul kiirnam eletem forgatokonyvebol.
2020. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
95%
Ezek egyáltalán nem apróságok, hiszen folyamatosan feszengsz miatta. Nekem nem kenyerem az önsorsrontás, úgy vágnám ki, hogy a lába se érné a földet. Nulla tisztelet, ha neki ezt jelenti a szeretet, akkor én ebből a szeretetből nem kérnék. Ezerszer inkább egyedül, mint egy ilyen alak mellett. Ezek után nem csoda, ha nincs önbecsülésed, ha lenne akár egy kevés, már rég nem lennél vele.
2020. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
96%

Biztosan nem találsz ennel a pasinál jobbat?


(Túúúdom, szereted. Van is rajta mit.)

2020. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!