Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet akadály a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet akadály a korkülönbség?

Figyelt kérdés
A párom 17 évvel idősebb tőlem,de minket ez nem zavar,sőt nagyon jól megértjük egymást,elvileg az igaz szerelmebn nem számít a korkülönbésg,és mi ezt tényleg komolyan gondoljuk. Szerintetek lehet ilyen korkülönbséggel jó kapcsolat?
2010. aug. 2. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet belőle jó kapcsolat, csak minél fiatalabb a leányzó, annál kisebb az esély rá. Hány évesek vagytok?
2010. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyi vagy. bizonyos esetekben ezt a dolgot másképpen emlegetik..
2010. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én 24 leszek,párom 41,de rajta ezt egyáltalán nem venni észre,sokan nevetnek,ha megmondja a valódi korát,tényleg jól megvagyunk
2010. aug. 2. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
nem , de azért ha belegondolsz MAJDNEM a lánya is lehetnél :)
2010. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem ne izgulj a párom és köztem 11 év korkülönbség van és mégis immár 3 éve remekül megvagyunk, mellesleg én 19 ő pedig 30. Én szurkolok. Rajtunk is sokan nevettek és még egy évet sem adtak a kapcsolatnak most pedig mi nevetünk rajtuk:):)
2010. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!