Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszem neki? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? A korkülönbség sem lehet akadály?

Figyelt kérdés

Én 14 éves vagyok, a srác meg 20.Kosáredzésen mindig találkozunk, és mostanában egyre kedvesebb velem.Például: mosolyog rám, meg ha nem is vagyok egyedül csak nekem köszön és akkor is mosolyog.Tudom a következő példából nem igazán lehet következtetést levonni, de a myvipes adatlapom is nézegeti.Meg alapból feltűnően kedves velem.

Én már arra is gondoltam, hogy azért nem jön csak oda hozzám, mert úgy érzi, "zavarna", mert a barátnőm is elkísér edzésekre.Legközelebb nem hívom el a barátnőmet, így remélem beszélünk majd egy kicsit. Ti mit gondoltok erről?


2010. ápr. 25. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az ötleted jó,bár hát a korkülönbség elég necces,de hát manapság ki törődik már vele,nem igaz?Na szóval a kérdésedre válaszolva ha ilyen jeleket ad feléd tuti hogy nem vagy közömbös számára,tehát nyugodtan élhetsz a lehetőséggel,csak azért tartsd szem előtt a szempontokat.20 éves,ő már valószínűleg többet akar mint amennyit egy 14 éves lány megadhatna neki,de ha kedves veled,vár rád,nem erőltet semmit,akkor csak rajta!
2010. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem sikerül Őt közelebbről is megismernem.Egyszer már beszéltünk pár szót, akkor is nagyon kedves volt.:)
2010. ápr. 25. 10:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Gondolom bejössz neki! A korkülönbség meg olyan, hogy fiatal korban még feltűnő, idős korban nem! Mamám és papám között 18 év korkülönbség van! Így idős korban annyira nem tűnik fel, de ha belegondolsz, pl. egy 10 éves egy 28 évessel... na az gáz! XD Pedig ott is "csak" 18 év van! :D Szóval az nem lehet gond!
2010. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy így gondoljátok, egyébként állítólag idősebbnek is nézek ki, mint 14, és már nemsokára 15 leszek:D
2010. ápr. 25. 11:04
 5/16 anonim ***** válasza:

én 15vagyok a fiú aki udvarol az 19 :D

bár itt kisebb a kor külömbség de nem zavar minket egyáltalán :)

bár már mondták hogy idős hozzám :'( ,mert úgye ő már felnöt én meg még gyerek vagyok , ha külsőre nem is debelül igen

ha vigyázol és nem rakod szét a lábad neki 2 hét után vagy nem kér arra akkor tuti kellesz neki :)

2010. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy ő sem csak "azt" akarja.Ha meg igen, akkor sajnos ennyi volt, én biztos, hogy 2 hét után nem fekszem le vele, egy az hogy 14-15 évesen még nem kellene, a másik meg, hogy előtte szeretném megismerni...
2010. ápr. 25. 11:12
 7/16 A kérdező kommentje:
Hmm..lehet, hogy nem is rossz ötlet. Szeretem a mézet, de nem a boltit, hanem amit egyik ismerősünktől lehet szerezni;)
2010. ápr. 25. 11:30
 8/16 anonim ***** válasza:

szerintem a körkülönbség csak akkor akadály, ha előjönnek azok a bizonyos különböző "igények" például szex terén

de az én szüleim között húsz év van... csak úgy mondom... már nem élnek együtt !

2010. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is gondoltam, hogy probléma lehet...de ha esetleg összejövünk úgyis meglátjuk, hogy mi lesz ebből.Lehet, hogy még túl fiatal vagyok, de nem vagyok az 1-2 hetes járások híve, én tartósat szeretnék.
2010. ápr. 25. 13:27
 10/16 anonim ***** válasza:

én 15 éves vagyok, pasim 21. (14 voltam amikor összejöttem vele) és azt kell mondjam, hogy a pasiknak ebben a korban már fontos a szex is, hisz ilyen korban már a legtöbb pasi nem szűz, ebből adódóan kell nekik a jó szexuális kapcsolat is. Ha még nem szeretnél szexelni, szerintem inkább korodbeli fiút keress, bár ki tudja, lehet hogy ő is tudna várni rád, de előbb-utóbb biztos szeretne veled lefeküdni.

Nem lehetetlen 6 év korkülönbséggel kapcsolatban lenni (ahogy valaki mondta, később már fel sem tűnik), csak az ilyen korú srácoknak már kell szex is. Én folytatok szexuális kapcsolatot a fiúmmal, de nekem nem ő az első ;)


Tégy legjobb belátásod szerint, én szurkolok :D


L/15 (én is jóval többnek nézek ki a koromnál :D)

2010. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!