Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én értem félre, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Most én értem félre, vagy a legjobb barátom tényleg akar valamit?

Figyelt kérdés

17 éves korom óta ismerem őt, most én vagyok 22 ő 23.Azóta vagyunk barátok, de mivel ő mikor elkezdődhetett volna valami, elköltözött így nem történt semmi, msnen ugyanúgy beszéltünk továbbra is, aztán k 2 éve én is elköltöztem, pont oda ahol ő is tengeti mindennapjait... Szal újra felvettük a kapcsolatot, mostmár személyesen is,egyszercsak úgy éreztem, h ez már nálam jóval több, mint barátság és megis mondtam neki..a válasza az volt h most nem akar kapcsolatot, de a barátságunk megmaradt... ennek már egy éve, most vizsgázott (államvizsga) sokat kellett tanulnia ezért nem is találkoztunk, 3 v 4 hónapig. most nem régen ismét találkoztunk, és úgy érzem valami megváltozott, pl: tett egy olyan kijelentést, h az az első h ha belép msnre, h megnézi nekem mi van kiirva, elhívott a munkahelyére is h nézzem meg, illetve beszeretne mutatni a szüleinek is... Ismerem őt, van egy pár lány barátjai is de soha nem halottam még tőle hasonlót sem, pedig mindent megbeszélünk.Nem 4 hónapja lett vége a kapcsolatomnak , amiről ő is tud, és mikor tettem egy olyan kijelentést, h úgylátszik már egy normális pasi sem talál meg, azt válaszolta h vagy csak nem veszed észre...

Na most kérdés érthető gondolom, annyit tennék hozzá, h azért irtam ki , mert nem szeretnék ismét csalódni, mint az elején is, kíváncsi vagyok a "közönség" véleményére, h ők hogyan látják ezt a helyzetet, mert őszintén megmondva félek h valamit félre értek.. A válaszokat előre is köszönöm és bocs h hosszú lett:)


2010. aug. 2. 18:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva van egy pár hibám illetve jópár:) gyorsan irtam, és nem figyeltem, a lényeget sztem lehet érteni, a helyesírást meg ne nézzétek :D Köszi
2010. aug. 2. 18:13
 2/8 anonim ***** válasza:

figyelj sztem nem veszítesz semmit sem ha konkrétan és nyíltan megbeszéled vele. biztos megértő és nem fog elküldeni a pi*ába. mond el neki, hogy te úgy veszed észre hogy nála is alakul kifelé a több mint barátság és ez már nálad régebb óta is emgvan, mint ahogy emlékszik. ha nála még sincs így akkor ezekután tényleg csak a barátságra gondolj, ha mégis megtörténik akkor nagyon jó, megy minden a maga utján. de azért arra gondolj hogy egy kapcsolat elronthatja a barátságot végleg. ezt neked kell eldöünteni hogy kockára teszed e a barátságotokat egy kapcsolatért, de viszont az is lehet hogy ő a nagy Ő. szóval én inkább megpróbálnám a kapcsolatott a helyesben és nyíltan beszélnék vele. :) ink essél pofára, mint szenvedj hogy vajon érzi e ő is. tudod, inkább most tedd meg mint később arra gondolj hogy meg sem tetted. meg nehogy az legyen hogy mi lett volna HA....

remélem segíthettem. 18/L

2010. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azok alapján amiket írtál, nem hiszem, hogy félre érted. Hagyd alakulni picit. Várj.
2010. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem érted félre. A srác többet szeretne mint barátság tőled ez egyértelmű.
2010. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már szeretne megdugni. Szerintem hagyd magad.
2010. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem is bejössz neki:) 23N
2010. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:) hát akkor várok talán egy kicsit, talán ez lesz a legjobb..

Köszönöm a válaszokat:)

Azért jöhet még hozzászólás :)

2010. aug. 2. 19:26
 8/8 anonim válasza:

az első válaszhoz hozzáfűzném h ha a barátság megvolt a kapcsolat előtt akkor ha véletlenül nem ő az igazi akkor utána is műkődhet még a barátság (tapasztaltam) :);)

de amúgy szerintem is próbáljátok meg:)

2010. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!