Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap megakarom kérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megakarom kérdezni kérdezni azt a lányt, aki tetszik nekem, arról hogy járna-e velem. Úgy hallottam hogy én is tetszem neki, ráadásul a legjobb barátnője is mondta nekem. Milyen szöveggel kérdezzem meg hogy járna-e velem? Hogy mondja el neki?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat légyszi = / Fontos nekem. Köszi ha szakítottál időt és ajánlottál valamit = )
2011. nov. 6. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
"Álljunk össze mint a 2 hetes gyatók, hivatalosan is?" :D
2011. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Beszélgesetek és kérdezd meg h vicböl járna-e veled és ha azt válaszolja hogy igen akkor te vágd rá hogy igazábol is?15/F
2011. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először tudd meg hogy ez tényleg így van-e. Aztán mi sem egyszerűbb: Lennél a barátnőm?:)
2011. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat.

1. válaszoló: Mondom rendes válaszokat:)

2. és 3. válaszoló: Lehet úgy csinálom = )

2011. nov. 6. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

basszus kérdező!!!

ne legyél már olyan, mint egy öt éves.

hívd el randizni, találkozgassatok, nem kell az ilyesmit megbeszélni. nagyon gáz dolog. majd ha randiztatok és megcsókoltak megállapítjátok, hogy jártok...

2011. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval érték 1 et. Híve el sétálni,valami pörgős helyre. Vagy a suli után menny oda hozzá és mond h nem mehetnemk e együtt haza. A lényeg hogy beszélj hozzá legyél vicces és másoknak ne hidd el mit érez.tudd meg te.ja és el nem felejtem. Legyél határozott. Érthetően csináld amit akarsz. A randi vége felé fogd meg a kezét és mikor elköszöntök csókold meg. Ennyi.nem kell kérdezősködni.képzeld el:

,járunk?

Igen.

Az zsír...

2011. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tuccennéljobbat ***** válasza:
szerintem nem ezzel kell egyből letámadni először ismerkedni aztán barátkozni és ha oké úgy is jön magától
2014. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!