Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha látom hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha látom hogy a párom szerelmes, de tudom hogy nem belém?

Figyelt kérdés

8 éve együtt. 1 gyerkőc.


Nagyon szomorú vagyok emiatt, ha rákérdezek csak kiabál velem, h bolond vagyok.



2020. júl. 12. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy más nőbe?
2020. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Már ne haragudj, kérdező, de az ilyen másba szeretést meg szokta előzni az a folyamat, amikor a hosszú távú élettársától (ez esetben tőled) elidegenedik. A kérdés az, hogy te ez utóbbi alatt mit csináltál.
2020. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Tehát azzal húzod a párodat, hogy másba szerelmes, neki meg már a töke tele van ezzel, és kiabál veled, hogy bolond vagy.

Nos, kitartóan ásod a házasságod sírját! És eszerint az sem zavar, hogy a gyereked csonka családban fog felnőni.

2020. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod ,hogy van más akit szeret minek vagy mellette??????????? Semmi értelme ha van gyerkőc ha nincs.
2020. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy másba szerelmes?
2020. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő 30. Ő a férfi 37.


2es. Nem tudtam vele törődni. November óta nem dolgozik, és rengeteg munkát kellett vállalnom h normálisan megélhessünk. A fiam pedig dühös volt rám,h keveset vagyok vele, ezért a szabadidőmet vele töltöttem inkább.


Ha még menthető nem biztos h eldobnám a családi életet.

Már többször felhoztam vállást, de ellenzi. Befogja a fülét, és átmegy a másik szobába.

2020. júl. 12. 18:45
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem felhozni kell a válást, hanem beadni a papírokat az illetékes hivatalba, és ügyvédet fogadni.
2020. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát ismerem, látom rajta h ábrándozik. Mosolyog magában. Többször mondok neki valamit, de már pár óra múlva nem is emlékszik mit mondtam. Szval ismerem annyira, h észrevettem.
2020. júl. 12. 18:48
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor valj el.Mit kell ezt kerdezgetni? Vagy megvarod ,hogy O lépjen le? Mert ha tényleg szerelmes akkor menni fog .
2020. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Annak alapján, amit írtál, nekem ez inkább tűnik egy egymás mellett élésnek, semmint egymással élésnek.
2020. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!