Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az oka annak hogy szakítottál a kapcsolatodban és hogyan mondtad ezt el a ,,párodnak" hogy vége?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Elmebeteg, elfutottam előle, mert a szakítást nem fogadta el


2. Nem szeretett már úgy (nem törődött velem, nem volt megértő, türelmes, kedves, nem töltöttünk együtt időt, ígérgetés ment csak). 2x szakítottunk, másodjára én, mert be kellett látnunk, hogy semmi értelme már. Megbeszéltük őszintén, ennyi.


22/N

2020. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az amit nem fogok leírni.:D
2020. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. anonim az oldal
2020. júl. 13. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt semmi közös bennünk az időt nem akartam húzni és nem akartam hogy komoly legyen ebből.
2020. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
3 Semmi nem anonim ami a net-en van. Csak azt hiszik az emberek:)
2020. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiatalon jöttünk össze, felnőttünk, de egészen más felnőttek lettünk, már nem volt bennünk semmi közös, nagyon eltávolodtunk egymástól. Nem volt fájdalmas (részemről), mert ez a dolog hosszú ideig ért bennem. És valahogy így is mondtam el neki.
2020. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!