Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lett már vége a kapcsolatodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett már vége a kapcsolatodnak rendrakás miatti gondokból?

Figyelt kérdés
2019. jún. 12. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem...veszekedés volt,de ha szakítás a vége,szerintem más gondok is vannak
2019. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen fokú a gond.

Pl: egyáltalán nem pakol el maga után és mindent nekem kell csinálni akkor igen. De ha csak néha nem segít mert fáradt vagy beteg akkor nem.

2019. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ahhoz már nagy trehányság, lustaság kellett volna, hogy csak emiatt vèget èrjen.
2019. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen! Ő napi 8,én 13 órát dolgoztam.Kora reggel felkeltem,betettem a mosást,hogy majd ráér délután kiszedni ha hazaér,nem tette.A büdös zokniját a földön hagyta nap,mint nap.Egy rohadt tányért nem mosogatott el maga után.Egyszer 5 napra el kellett mennem,mire hazaértem,5 pár zokni a földön,penészes kajamaradék az asztalon,a kocsijában szemétdomb,bűz.A kutya beszart,otthagyta. Másfél évig türelmes voltam,kértem legalább a zokniját dobja a szennyesbe,de semmit nem változott.Minden más működött egyébként, de a lustasága átment minden határon és én nem csicska vagyok. Főztem,takarítottam,dolgoztam,ő meg csak henyélt.
2019. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!