Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a párod ezelőtt örömlány volt?

Figyelt kérdés

Megtudnál benne bízni?

Tudnál vele komoly jövőt tervezni?

Nem félnél attól, hogy csak megjátsza az érzéseit feléd?

Nem félnél attól, hogy akár melletted is csinálná ha egy kis plusz pénz kellene neki?


2020. júl. 14. 06:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Azért számít az is, hogy mennyi ideje vagyunk együtt a párommal.

Nyilván ha nem büszke rá, akkor nem fogja első randin bedobni. És ha nem büszke rá, akkor nem is fogja újra csinálni míg anyagilag nincs megszorulva - de feltételezem egy ilyen helyzetet már ketten oldanátok meg.

2020. júl. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
semmit
2020. júl. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a páromról (férfi) derült ki három hónap után, hogy webcammodel. Rengeteg nővel beszélgetett, és mutogatta magát és csinált dolgokat amiket kértek tőle, a kapcsolatunk mellett. Akkoriban sok anyagi gondja volt. Kiborultam amikor megtudtam. Kb úgy tudtam meg, hogy kapott üzenetet, hogy a tarifaja megváltozott, és kint volt a konyhába és mondta, hogy nézzem meg ki írt. Összevesztünk. Elmagyarazta, hogy az csak a pénzért van, nem tetszenek neki azok a nők. Nagyon sokáig nem bíztam benne, de átvészeltük. Azóta eltelt öt év. Együtt élünk, az anyagi hátterünk, lekopogom, elég stabil. Rég volt, nagyon fiatalok voltunk.

Neked is biztos van olyan, amire nem vagy büszke. Szerintem egy próbát megér.

2020. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ hogyan viselkedik.

Pár hónap alatt is ki tud derülni, hogy megjátssza-e magát.

Nem zavar, hogy az volt, ha leállt es csak én vagyok neki.

Ha ugyanúgy teszi magát, nincs miről beszélni; folytassa, én meg a saját életemet nélküle.

2020. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Engem kifejezetten zavarna, de vannak olyan fetissel megáldott pasik akiket ez még izgatna is.
2020. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha ő mondaná el az elején azt hiszem túltenném magam rajta. Ha máshogy derülne ki akkor nem tudom.
2020. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Elmennék szűrővizsgálatra.
2020. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Nos ez az a dolog amit már egy kapcsolat elején érdemes elmondani a párunknak. Ebböl nagyon csúnya összeveszés lehet,ha csak késöbb derül ki. Nem mindenki tudná elfogadni,ha a párjáról kiderülne,hogy örömlányként dolgozott elötte. Jobb már az elején tisztázni a dolgot,hogy ne késöbb érje "meglepetésként"
2020. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Eleve aki ilyenbe beleszáll, ott (hacsak nem kényszerítik rá) nagy százalékban személyiségzavar van. Ha erre rátesz egy többéves prostikarriert, összevissza torzul az egyéniség, a szeretetre való képesség elkopik - nekem biztosan nem kéne olyan ember, aki pénzért árulta azt, ami a létező legitimebb dolog kellene, hogy legyen.
2020. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonymousreview60 ***** válasza:
74%

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a párod ezelőtt örömlány volt?

Megbeszélném vele. Szűrésre mennénk, de azt amúgy is.

Megtudnál benne bízni?

Az az együttélés sorám derül ki, kiben érdemes. Az alapbizalmat megadnám neki, hogy bizonyítani tudjon.

Tudnál vele komoly jövőt tervezni?

Igen, ha 1-1,5 év együttlakás után is működőképes a kapcsolat.

Nem félnél attól, hogy csak megjátsza az érzéseit feléd?

Nem. Sok prostutiált él párkapcsolatban. A klienssel dug, a pasijával élvez.

Nem félnél attól, hogy akár melletted is csinálná ha egy kis plusz pénz kellene neki?

Ha már fél-egy éve abbahagyta, akkor nem. Volt ex-prostituált exem és nem ez volt a baja.

2020. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!