Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek amivel át tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek amivel át tudok ezen lépni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja lett egy kapcsolatom,minden jól alakul szeretem ezt a férfit nagyon és szerintem ő is engem.

A probléma belőlem és a múltamból fakad,féltékeny lettem az exére.

Fogalmam sincs miért!!!

Semmi olyat nem tett amiért ezt kéne éreznem,és mégis mindennap itt motoszkál a fejemben.

A múltamról annyit hogy 14 évig voltam házas,ezalatt többször átvert/megcsalt az exférjem.

Lett egy mondhatni futó kapcsolatom,ahol szerettem a srácot aki közölte hogy átment az exe és úgy alakult hogy lesz....pta.😕

Nagyon szeretnék most ezen változtatni és nem ebben élni egyfolytában,a páromnak is elmondtam mi bánt,talán ez segit?Szeretnék tippeket,tanácsokat kérni hogy küzdjem ezt le.

A pszchióterápia nem opció,a válásom után másfél évig jártam,azt hittem helyretett de ezek szerint mégsem.



2020. júl. 16. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak akarattal tudod legyőzni. Ha érzed, hogy kezd előjönni, akarattal gondolj valami másra, valami jóra, ami eltereli a gondolataid erről.
2020. júl. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha másra akarsz gondolni javaslom olyankor ezt nézd meg.


https://www.youtube.com/watch?v=S0-Y5992hLA

2020. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a baj ezzel az oldallal,hogy tele van iq betyárral.😖
2020. júl. 16. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz újra felépíteni a bizalmat, ha azt előtte valaki a földbe tiporta. Viszont muszáj valahogy magadban is erősíteni ezt, akár az önbizalmad, mert én is ezt csináltam a Párommal az exem után és teljesen ki volt tőle(m). Ahogy ő mondta, semmi okot nem adott arra, hogy ne bízzak benne, csak bennünk maradt ez a rossz érzés és félünk, hogy újra csalódni fogunk. Nehéz, de együtt helyre lehet ezt állítani. Adj időt magadnak! Hajrá :)
2020. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!