Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem csinálja azt amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csinálja azt amit szeretek az ágyban?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos a kommunikáció a szexben, ezt mindenki mondja és olvasok is róla. Viszont hiába mondom el a páromnak mit szeretek, ő sajnos nem csinálja. Ő is elszokta mondani hogy mit szeret és én mindig azt csinálom amit mond. Nekem miért nem tudja ezt teljesíteni?

Légyszi ne azt írjátok hogy szakítsak vele, hanem aki hasonló cipőben járt szerinte mitől lehet ez?


2020. júl. 16. 12:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikáció nem csak azt takarja, hogy közlitek egymással, hogy ki mit szeretne. Arról is kéne beszélni, hogy ezekhez ki mit szól, neki belefér-e, ki mit próbálna ki és mi az, amit nem. Lehet a te kérésed számára kínos, zavarba ejtő vagy mondjuk sosem csinálta még és így fél megpróbálni, mert nem akar bénázni. Vagy csak szimplán bunkó és nem is érdekli neked mi a jó, elég ha ő kielégül. Kérdezd meg tőle.
2020. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem (én úgy értelmezem) a kérdező semmilyen fétis jellegű vagy megbotránkoztató dolgot nem kér, szimplán csak hiába mutatja/mondja meg a párjának hogy hogy jó neki egy adott dolog, ő nem úgy csinálja. Vagy béna, vagy lesz*rja. Nekem is volt olyan pasim, akitől hiába kértem, hogy finomabban simogassa a csiklóm ugyanúgy durván dörzsölte... hiába mondtam el, hogy és hol nyaljon, úgy csinálta ahogy neki volt kényelmes.

Kérdező, beszélj vele.

2020. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, azért leírhatnád, hogy mit szeretnél. Szádba fingjon meg ilyenek? Mert akkor boáááá...
2020. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%
A szexben rég rossz, ha már egymást kérni kell erre vagy arra. Amit maguktól nem akartak a nők, azt sosem erőltettem, és ők sem kértek olyanra, amit én nem élveztem velük. Ez nem üzlet, ahol valami elviselhető kompromisszumra kell jutni. Ha mondjuk nekem az a mániám, hogy kinyalhassam, amíg ő spárgában ül a számon, de őt ezt nem szereti, akkor nekem sem lesz jó, és erre az se lesz megoldás, hogy "cserébe" én majd mikulásnak öltözve fogom megdugni, mert ő erre gerjed. Ha ennyire nem passzolnak az igények, akár tetszik, akár nem, szerintem el kell gondolkodni a szakításon, vagy megtalálni a kettőtök vágy-halmazának a metszetét, és arra korlátozni a szexet.
2020. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%

Én ezért szakítottam a volt párommal. Nem fért bele a szexuális kultúrájába az orál,így én sosem élveztem el,azért szexeltem mert "kötelesség".

Inkább elengedtem az egész kapcsolatot,mert semmi értelme így. Nem fogok tán megvénülni úgy hogy minden nap a szexuális életünk egy színház a részemről.

Legközelebb ha valakivel nem élvezek el,azzal kifizettetem a szex árát.

Hát ennyi erővel prostiként még kerestem is volna.

2020. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
5%
15. Hát ha te meg csak az oráltól élvezel el, ott is bajok vannak... Vegyél egy kutyát!
2020. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%

Attól élvezek el ha a kancsal szemeiddel rám nézel cikkcakkba meg édesanyádra gondolok közben kedves

Kutyát neked nem javaslok,elég kutya vagy te otthonra.

2020. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

"RITKA, az aki azt csinálja amit akar a másik. Pl.: SOK - SOK nő nem szopik."


De most komolyan, kit izgat fel, ha a másik totál kedvetlenül, "legyünk rajta túl minél előbb" módon csinál valamit?

2020. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, mennyi férfinek a mániája a szopatás, és mennyi problémát okoz nekik, ha a nő nem akar szopni. Nekem meg mindig olyan nők jutottak, akik megbolondulnak a szopásért, pedig nekem sosem volt ez akkora plusz, én inkább nyalni szerettem őket bármeddig. Szerintem csereszerződéseket kéne kötnünk, mindneki jól járna. :)
2020. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

16.

Neked is csak megjátszák a nők az orgazmust tuti. A nők nagy százalékka a csikló izgatására tud csak el menni nem vaginálisan, úgyhogy semmi baj nincs a 15-ös válaszadóval.

2020. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!