Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem csinálja azt amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csinálja azt amit szeretek az ágyban?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos a kommunikáció a szexben, ezt mindenki mondja és olvasok is róla. Viszont hiába mondom el a páromnak mit szeretek, ő sajnos nem csinálja. Ő is elszokta mondani hogy mit szeret és én mindig azt csinálom amit mond. Nekem miért nem tudja ezt teljesíteni?

Légyszi ne azt írjátok hogy szakítsak vele, hanem aki hasonló cipőben járt szerinte mitől lehet ez?


2020. júl. 16. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%

Hát lehet undorodik attól, amit kérsz! Nehéz meghúzni a határt, hogy mi az amit megtennék a páromért, és mi az, amit ne kérjünk a máiktól, amit nem akar.

Amúgy nekem herótom van ettől az újdivatos "beszéljük meg mi a jó, kommunikáljunk a szexben" irányzattól. "Jó, jó, most kicsit jobbra, aham, most feljebb most jó! " Nekem elveszik a varázs, olyan mesterségessé válik az intimitás. De én régimódi vagyok, megértem ha valakinek ki kell beszélnie.

2020. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%
Sokan már túlagyalják.
2020. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Vele kellene megbeszélned, a kommunikáció 2 oldalú dolog! A szexualitás pedig a kölcsönös örömszerzésről szól.

Lehet, hogy nem érdekli, hogy mit szeretnél, vagy éppen nem fér bele a szexuális kultúrájába, undorítja stb.

2020. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

1.


Lehet, hogy mesterséges, de a másik oldal a "tudni kell alapból mindent, mesteri szinten, bármilyen kérdés nélkül" - ami nem működik, kivéve született tehetségek esetén. De még náluk se mindig.

2020. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet undorítja amit kérsz. Lehet hogy simán egy önző köcsög, akit csak saját maga érdekel. Lehet mindkettő. Beszéljétek meg.
2020. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem érdekli, hogy neked mi a jó és nem foglalkozik vele.A saját kielégülése számára a lényeg, te egy eszköz vagy csak neki.
2020. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Mit kérsz tőle?


Ide leírhatnád.

2020. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
mert önző - s csak az a fontos, ami neki fontos. Ezért.
2020. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%
RITKA, az aki azt csinálja amit akar a másik. Pl.: SOK - SOK nő nem szopik.
2020. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapvetően figyelmes veled szemben és csak itt van probléma, akkor a kommunikáció hibádzik.

Próbáld meg szex közben tudtára adni, ha olyat csinál, amit szeretsz. Akár szóban is mondhatod ezt, de ha csak rájátszol kicsit, az is elég. Szex után beszéld meg vele, hogy miket csinált, amik tetszettek, mit szeretnél kipróbálni. Ilyenkor a legbefogadóbb.

Szexmentes időben beszélhetsz arról, ami nem tetszett.

2020. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!