Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom titokban sztriptízbárb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom titokban sztriptízbárba készül a haverjaival egy legénybúcsú miatt. Ez normális egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig is tudtam, hogy a párom (fél éve vagyunk együtt, egyébként nincsenek problémáink) hivatalos a barátja legénybúcsújára, viszont nekem úgy adta elő, hogy a helyi városban iszogatnak, aztán felmennek az egyikőjükhöz és ott folytatják a bulit. Még külön mondta (anélkül, hogy én kérdeztem volna), hogy a vőlegény megegyezett a menyasszonyával hogy táncos lányok meg effajta dolgok nem lesznek.

Most pedig felvillant a telefonja és láttam az üzenetet, hogy sztriptizbárba készülődnek extra műsorral a vőlegénynek. Egyszerre szomorú és zaklatott lettem emiatt.

Ő nem tudja, hogy láttam, de nem is tudom, hogy mit mondanék. Nem is az zavar igazából, hogy mennek (persze az sem esik jól), hanem hogy ilyen szinten eltitkolja és hazudik róla. Pedig meg tudtuk volna beszélni, ha leül velem, őszintén elmondja, hogy mi a terv, de egyben biztosít arról is, hogy nincs mitől tartanom. Ennek alapján akár azt is hihetném, hogy (mivel elvileg nem tudok róla) megcsalna ott valamelyik lánnyal vagy bármi olyat tenne, ami nem fér bele egy kapcsolatba. Máskülönben miért nem mondja el? Persze lehet, hogy nem történik majd ilyesmi de mégis mi alapján legyek optimista? Eddig megbíztam benne, de ezt az oldalát még nem ismerem. Nem tudom mennyit fog ott inni, és az mit fog kihozni belőle. Főleg hogy kantársaságban elképzelhetőnek tartom, hogy bizonyítási vágyból hallgat majd a hülyeségre, amire rá akarják venni a többiek. Így pedig hogy eltitkolja előlem, nehéz nem a legrosszabbra gondolni.


Ti mit tennétek? Vagy mit gondolnátok? Szakító ok? Vagy nem nagy ügy?

24/N



2020. júl. 18. 13:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Még csak fél éve vagytok együtt és már így kamuzik az nem egy bíztató jel az tuti.. később mi lesz?
2020. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Viszont elgondolkodtató, hogy kell-e neked az ilyen. Ugyanis az ilyen férfiak ezt folytatják a hátad mögött, csak éppen úgy tálalják mikor ilyen helyre mennek, hogy megyünk pókerezni, vagy sörözni. A valóságba meg ha utána kotorsz, egyből kiderül a turpisság.


A 2-3 napos kiküldetéseknél, mikor a családtól meg távol vannak, akkor alap náluk.

2020. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
12+Én a helyedben bájosan köszönnék el: a soha nem viszont látásra:)
2020. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Én is 24 éves nő vagyok csak mint te kedves kérdező, szerintem ez azért már elég nagy red flagnek számít így a kapcsolat elején. Elgondolkodtató, h 24 évesen nekem kellene ilyen férfi magam mellé aki már pár hónap után a szemembe hazudik és sajnos tapasztalatból mondom, h aki így tud hazudni már az elején, később se fog neki gondot okozni. :(

Ilyennel semmiképp ne alapozd a jövődet.

24N

2020. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
14-nél is pont van.
2020. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a külső meglátásaitokat! Elgondolkodtató...
2020. júl. 18. 16:38
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
Úgy otthagynám, mint a huzat. Le lehet pontozni, de nekem az se fér bele egy kapcsolatba, hogy bármelyikünk más emberekre csorgassa a nyálát. Undorító az egész. Ez meg pláne, hogy titkolja, de nem elég, hogy titkolja, hanem még kamuzik is, hogy jaaj nyugi, nem lesznek csajok. Aha.. inkább akkor ne mondott volna semmit, de ez így már triplán gusztustalan.
2020. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
8%
Mert tudja, hogy féltékenykednél akkor is, ha nem lenne okod rá. Nektek nőknek amúgy is hazudni kell időnként, hogy fennmaradjon az érdeklődésetek.
2020. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

Dolgoztam egy évig sztiptízbárban, mint pultos (álltam volna a rúd mellé is, de eléggé viziló mozgásom van, szóval pultosként jobban kerestem :D )

Ha bármelyik lány akár csak egy laza cidára kapható volt, azonnal ki lett rúgva (be volt kamerázva a különterem is)

Egy rendelhető "táncoslány" jó eséllyel prosti. Az nagyobb gyanúra adna okoz.

Más különben ez csak szexi tánc, esetleg didik.

Olyannal nem lennék együtt, aki annyira önbizalomhiányos, hogy az elmémben is uralkodni akar (lásd, másra ne csorgassa a nyálát kommentelő, mert pl a Dávid szoborra is csorgatom, mert esztétikus és jól esik nézni, ami szép)

Viszont!

Olyannal se lennék együtt, aki a fent említett embertípusba tartozónak gondol.

Fél év alatt tisztázhatta volna magát a pasi, mondván :"figyelj drágám. A legénybúcsú egy sztriptízbárban lesz, de beszari módon nem mertem eddig elmondani, mert míg nem ismertelek teljesen, attól tartottam, hogy elítélsz emiatt, vagy féltékeny leszel. Ne haragudj."

Ennyivel ki lehetne jönni jól.

És kedves utolsó: a hazugsággal van itt is a baj.

Mi nők, ha lebukás van, továbbgondoljuk. És sok nő bizony oda jut, hogy ezt azért titkolta, mert tervez valamit.

Vagy mert egy barom.

Egyik se egy férjalapanyag.

2020. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
9%
Az utolsó kommentjét fontold meg jól. Tényleg két opció és azoknak árnyalatai létezhetnek itt: Vagy egy irányításmániás, féltékeny kis szar vagy, amit jól igazol az a túláradó ömlengés, amit a kérdés alá írtál, vagy ő egy szociopata, hűtlen alak, akinek a mániája, hogy ne legyen tisztességes. Esetleg egymásra találtatok, mert mindkettő igaz.
2020. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!