Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb 1,5 ève fèrjem e-maileben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 1,5 ève fèrjem e-maileben találtam intim kèpet önmagáról piszkozatban volt előkèszítve. Ti mit csináltatok volna ?

Figyelt kérdés

Van egy kislányunk . elmondása szerint a mai napig állítja hogy krèmet akart venni ès a gyártó cègnek kèszült a fotó 🙂 ezen mai napig jót" röhögök " úgymond.


Úgy kèpzelje el mindenki hogy az arca a cselekedetei a jelleme maga a jót tèt lèlek tehát úgy kell a háztartási dolgokat kikövetelnem magamnak !!!munka után bevásáról főz mos tereget felmos gyereket elviszi mindenfèle programra ezer fokon èg 5 ember energiája van benne .sosem fáradt mindenben megakar felelni hajamat akarja festeni szárítani ,állandóan figyeli az egèszsègem szószerint ha olyat lát rajtam rohan a patikába különfèle gyógynövènyeket hoz tea különlegesèget gyógyszert amit eltudtok kèpzelni.


èdesanyám èdesapám sőt az összes rokonságnak ügyeit intèzi úgy hogy nem kèrik ők sem ahogy èn sem!!!,magától!!! szóval úgy kell leállítani hogy elèg nem kell mindent helyettünk elvègezni mert nèha már sok !!!! Nem trollkodás valóban így van, nem szánnák rá egy percet sem viccből !! szóval bele kènyelmesedtem a kapcsolatban ,viszont nem tudok elvonatkoztatni ami megtörtènt akár milyen jó ember nehèz felejteni , illetve már èn se tudom mièrt vagyunk eggyütt .Azèrt nehèz hinni neki mert az email ügy előtt is ilyen figyelmes kedves volt ,mindig pozitiv nevet jól èrzi magát velem megszállottan hívogat akár 10 percenkènt .volt valakinek dolga ilyen tipussal az email óta elgondolkoztam melyik lehet a valódi ène?


2020. júl. 18. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Néha nem árt ha megtanulsz hallgatni:DD
2020. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez semmit nem jelent, lehet, igazat mondott, amilyen alapos és teljesítménykényszeres, kinézem belőle, hogy így történt. Vagy csak saját magának akarta így elmenteni a képet. Minden szabadidejét veletek tölti, rátok áldozza az energiát. Max a gyakori hívogatás lehet gyanús még, hogy tudni akarja, hol jársz, amikor ő épp mást csinál... De azért nem tartom valószínűnek. Milyen amúgy a kapcsolatotok (mert persze az nem a házimunkában merül ki)? És mennyire tartja magát jó pasinak, te hogy látod, érdeklődnek utána más nők? Vagy esetleg pasik? Látsz rá esélyt, hogy esetleg meleg legyen? Talán próbálkozott partnert keresni a maillel, attól félsz? Azt mondjuk diszkrétebben megoldotta volna.
2020. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utálja a melegeket irtózik tőlük , persze ès a krèm gyártó cègnek fel is állította 12 órára hogy jobban lássák ,elkèpzeltem a gyártó cèg igazgatóját hogy megdörzsöli az állát össze ül a bizottság ès azt mondja ühüm mostmár tudom 🧐🤔erre levendulás lesz a tuti krèm, de szavazzunk lehet a kamilla 😃

de jó lenne ilyenkor naívnak lenni.

Pont akkoriban alig találkoztunk mert váltó műszak ,èjszakázás .most munkát váltott tobb időt legyünk eggyütt . Szerintem mivel 4 hónapig írásban cetlis üzikbe kommunikáltunk a váltó műszaki beosztás maitt így sexpartnert keresett szerintem biztosan !!! A kèp előre elvolt kèszítve pár kattintás ès küldès kènyelmesebb volt neki .èn ezt a fajta módszert a legaljának gondolom

2020. júl. 18. 20:09
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
3: Férfiként kérdem, beválik a nőknél ez a módszer? Csak mert folyton arról megy a siránkozás női részről, hogy undorítónak tartják a farok képes üzeneteket és helyből NEM VÁLASZOLNAK ilyenre. Szóval lehetett volna bárkinél bármi eredménye egy ilyen képnek?
2020. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó persze most itt a nők tömkelege fogja írni hogy persze persze nekik tetszik ,arra van itt külön tèma kör oda írd ki , de szurkolok neked hogy az èn kèrdèsem alatt kapj pozitív visszajelzèst női társaimtól 😀
2020. júl. 18. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Amikor éjszakás volt, esetleg napközben megejthetett egy-egy randevút, ha te is dolgoztál akkor. Úgy értem, lehetősége az volt kóricálni vagy valakit hazavinni. Ha otthon voltál, akkor nem hiszem, max ha direkt ezért szabit vett ki. De ottalvós szexet viszonyban nem nagyon szokás talán, legfeljebb ha hosszabb távon van együtt valakivel, akkor sem igazán kielégítő, mert a nő is dolgozik például, inkább aludna nyugodtan, minthogy állandóan vendégül lásson egy gyakorlatilag idegen, csak szexre használt férfit. És egyáltalán hogyan ismerkedtek volna össze? Prostihoz tuti nem ment, mert annak meg nem küldözgetne képet.


Találtál egyéb jeleket is? Idegen hajszál, illat, kézlenyomat a bútorokon, gyanús üzenetek, áthelyezett tárgyak, wc-deszka nem olyan állapotban, ahogy hagyni szoktátok? Voltak új ismerősei facebookon akkoriban?


Továbbra is úgy gondolom, hogy nem történt semmi. Nagyon nyomasztó gondolataid vannak a helyzethez képest. Illetve írtad, hogy már nem tudod, miért vagytok együtt. Lehet, hogy igazából te már ki akarnál lépni ebből a kapcsolatból, és szeretnéd valami kézzelfoghatóval megindokolni?


A gyerek mellett mennyi időtök van csak egymásra? Van szex, működik? Neked is jó? Vonzónak érzed magad? Mit szeretnél változtatni a házasságotokon?


Van, hogy úgy érzi az ember, hogy mindent az elejéről kell kezdeni. Sokat változtatok, és lehetnek új igényeitek, amik a régieket váltják például. Ha van még hozzá kedved, szerintem erre kellene törekedni.


Illetve még egy kérdés: ha kiderülne, hogy megcsalt, az mennyiben változtatna azzal kapcsolatban, ahogy a férjeddel kapcsolatosan érzel? Ennél rosszabb úgy érzem, nem nagyon lehet, mert már most mély keserűséggel viseltetsz felé. Ez szerintem kizárt, hogy ne mutatkozzon meg kívül. Nem szokta megkérdezni, hogy miért haragszol rá?


A következőkért pedig mindenkitől elnézést kérek, aki nem így gondolja, de: ha volt is viszonya 4 hónapig, amíg éjszakás volt, látszik, hogy abszolút nem volt fontos neki. Oké, az is lehet, hogy a csaj elégelte meg, hogy nála dekkol (de ez is hihetetlen, főleg, ha mondjuk csak random szedte össze egy farokképpel. A nőknek annál azért általában több kell, hacsak nem varázsszerszáma van a pasinak.). Szóval ha volt is valaki, azóta is csak értetek él és mozog ez az ember. Egyébként is régi történet már, fura, hogy most jutott eszedbe, vagy hogy még mindig ilyen intenzíven érdekel. Akkor próbáltál nyomozni utána?


De nekem egyébként elég határozott feleségnek tűnsz, akit nem akarhat átvágni a férje, mert mint látjuk, jaj neki... :D És nagyon rövid pórázon fogod. Vagy te nem így gondolod?


Te mivel töltöd a szabadidődet, ha olyan sokat vállal a férjed? Vannak barátaid, hobbik, ilyesmi? Téged környékeznek meg más férfiak? Teszel valahogy a férjed kedvére annak ellenére, hogy elkényelmesedtél? Vagy pont azért érzed, hogy megcsalhat, mert már régóta nem adsz bele túl sokat a kapcsolatba, és kicsit bűntudatod van, magadra haragszol?


Bocsi, hogy ilyen sokat írtam, csak számomra érthetetlen az egész.

2020. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azta mindenit règ láttam ilyen össze szedett jól megfogalmazott profilozást , hosszú törtènet lenne voltak előzmênyek kapcsolat előtt amit bonyolult lenne leírni nincs is energiám ,belenyugodtam a kapcsolatunkba úgyhogy felesleges róla panaszkodni .

Egyèbkènt minden kèrdèsedbe feltètezèsedbe benne van a válasz is .Nagyon durva lehet nyomozónak kelett volna mennie úr vagy hölgy mind1 de betalált szóval azèrt nem válaszolok minden 1 es kèrdèsre mert benne van a válasz is.

2020. júl. 19. 05:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljétek át az életeteket, a házasságotokat. Minden nő ilyen férfiról álmodik, legalábbis elmondásuk szerint, aki ilyen szinten csak a családjának él. Persze az is érthető, hogy egy idő után neked ez már sok, hogy a kisujjadat sem kell mozdítanod semmiért, normális ember ezt nem élvezi éveken keresztül. De üljetek le, és beszéljetek meg mindent, de tényleg mondj el neki mindent, ami bánt, ami nem tetszik, amin változtatnál. Én nem engedném el ezt az embert, ha az elején működött, akkor még működhet ezután is, csak ehhez meló kell mindkettőtök részéről.
2020. júl. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5: 4-es vagyok, azt hiszem , nem értetted a válaszomat. Arra céloztam, hogy kb eleve 0 sikere lenne egy ilyen levéllel a párodnak, akkor miért küldene bárkinek is ilyet?
2020. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó de te hol èlsz ?? Biztos 2020 ban itt Magyarba?? tele van a net ilyen szutyok oldalakkal sexpartner keresès nők ffiak a kèp email után egyből utanna nèztem hátha szembe jön velem a fotó mert a szobából is voltak rèszletek ,ès különböző oldalak hirdetik rengeteg van sajnos. Gondolom aki ott egymásra ír nem a bèlyeg gyűjtemènyt küldik el egymás rèszère meg van olyan is aki eleven úgy hirdeti már magát kèppel de nem az arcát rakja fel .
2020. júl. 19. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!