Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha a csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a csajotok telefonjában egy idegen fiú név szerepelne piszkozatban?

Figyelt kérdés

szóval 2 éve vagyunk együtt.

még szüzek vagyunk, a leányzó a nyáron tölti be a 18at és velem szeretné elveszíteni egy nyaralás alkalmával.

de múlthéten felment a zmne erőnléti napjára.

azóta keresgé egy fiút, akinek a nevét, elmentette a telefonjában.

beleolvasva az iwiwjébe, több emberen keresztól kereste, de nem találta....szegényke..

mit gondoltok? mit tegyek?


2009. jún. 11. 00:06
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
és ma mutatott valamit a teloban és akkor hirtelen megláttam a fiú nevét...de ő gyorsan ellapozott...
2009. jún. 11. 00:09
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak tetszik neki a srác, de ettől még téged szeret. A fiuk is sokszor "ráizgulnak" más lányokra, de igazán a barátnőjüket szeretik. Ettől függetlenül nem csoda, ha nem esik jól. Szerintem kérdezz rá!
2009. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy tetszik neki, de ha 2 éve együttvagytok akkor nemhiszem, hogy csak úgy félrepasizna...:) szóval nyugodj meg eltúlzod


17f

2009. jún. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is két éve vagyok együtt a szerelmemmel, imádom őt. Ettől függetlenül van olyan, ha nélkül megyek el, ismerkedek. Na nem társkeresési céllal, meg nem flörtölni akarok, de nem gubózhatok be. Világéletemben szerettem ismerkedni, beszélgetni, új emberekkel találkozni. És bevallom, jól esik, ha tetszek egy fiúnak. Nem akarok tőlük semmit, de azért jól esik. :)

És nem mesélek el a kedvesemnek mindenféle jelentéktelen dolgokat, nehogy rosszul essen neki. Kedves jó fej srác, tök jól esett, hogy bókol, de amúgy semmit sem jelent, most mit stresszeljem a barátomat egy "semmi" miatt?


Milyen már, hogy megláttad a nevét, még jó hogy ellapozott gyorsan, hátha nem tűnik fel, mert olyan izé, hogy jaj hát igen, megismerkedtem egy sráccal, nagyon kedves, de semmit sem akarok tőle. Na hiszi a piszi, ugye? Tudja, hogy nem hinnéd el, és nem akar ebből vitát. De azért nem zárhatja el magát a világtól, vannak érdekes emberek, kedves emberek, mindenfélék. ;) Szerintem ne aggódj, ha ezen beparázol és nyaggatod, csak azt éred el, hogy idegesíteni fogod vele.

Tudom, nekem volt régen ilyen kapcsolatom, folyamatosan nyaggatott, akkor is mikor még eszembe sem jutott, hogy akarok mástól bármit. Egyszerűen nem hagyott ismerkedni, ha valaki táncolni hívott, azt sem hagyta, hogy én utasítsam el, tök bunkó volt, ha valaki valami kedveset mondott nekem már ki volt akadva. Állandóan azon görcsölt, hogy egy lány, akinek barátja van, ne viselkedjen így. (Hogy? Lócitromot sem csináltam, csak nem voltam bunkó senkivel, akit pedig érdekesnek találtam azt megjegyeztem magamnak. nem azért mert akartam valamit tőle, de az ember szeret beszélgetni, jó ha vannak barátai, valahogy szokás ismerkedni, nem lehetnek születésemtől a halálomig csak ugyanazok az emberek körülöttem.) és a végén igaza lett. Meguntam az aranykalitkát és az első adandó alkalommal leléptem. Megfojtott a szeretetével és a féltékenységével. pedig mikor belekezdett, még úgy imádtam, hogy senki mást sem tudtam volna magam mellett elképzelni.

2009. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Lehet csak azért van még veled, mert a másik sráccal nem jött össze. Lehet azt gondolja, amint lesz jobb dob téged, de addig jó vagy neki.


Ne haragudj, tudom hogy durván hangzik. De barátom ugyanezt csinálja a barátnőjével jelenleg.


Mondd meg neki, hogy úgy érzed nem szeret már és kéresd magad kicsit. Győzzön meg a szerelméről.

2009. jún. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet:)

A fiúk és a lányok sem ismerkednek ok nélkül, ha mégis teszik, akkor sem keresik meg az illetőt, hanem ha összefut valahol egy lánnyal/fiúval, akkor beszélgetnek, és mindenki megy a maga útjára... Ha keresi a tagot, akkor érdeklődik felé, ez szinte fix...

Aki írta, a hosszú hozzászólást:)Amúgy meg én sem néztem jó szemmel, ha valaki táncra kérte a barátnőmet! A férfiak mindig akarnak ilyenkor valamit, ezt minden pasi tudja, és még jó, hogy kifejezte nem tetszését emiatt!!!

-ReapeR-23/F

2009. jún. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ne fejezze ki úgy, hogy elém áll és majd fellöki a gyereket. Nem vagyok beszédképtelen fogyatékos, meg tudom én is mondani, hogy a barátommal vagyok és nem szeretnék táncolni. Kiábrándító, gyerekes viselkedés és ráadásul roppant kellemetlen helyzetbe hozott vele újra és újra.
2009. jún. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ne fejezze ki úgy, hogy elém áll és majd fellöki a gyereket. Nem vagyok beszédképtelen fogyatékos, meg tudom én is mondani, hogy a barátommal vagyok és nem szeretnék táncolni. Kiábrándító, gyerekes viselkedés és ráadásul roppant kellemetlen helyzetbe hozott vele újra és újra.


Érdekes a vőlegényem nem viselkedik úgy mint egy tapló, nem féltékenykedik és mégis érzem, hogy szeret. Nincs benne az a görcsös, "már pedig majd én megfoglak, mert magadtól még túl messzire mész" dolog és sokkal jobb érezni a szeretetét, meg a bizalmát, mint égni, hogy mekkora egy bunkó, akivel járok.


Ha kutakodott utána lehet érdekli, de ez nem azt jelenti, hogy megcsalta, meg fogja csalni a barátját. Lehet, de nem törvényszerű. Ha minden rendben van a kapcsolatunkban, akkor nincs oka ilyeneket gondolni. Más kérdés, hogy sok férfi nem veszi észre, mikor gondok vannak, aztán meg hú meg há.


A félrelépés nem oka, hanem következménye egy rossz kapcsolatnak.

2009. jún. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
(De jó, mikor megnéztem, hogy elküldte-e vagy csak lefagyott, híre hamva sem volt a hozzászólásomnak.)
2009. jún. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

egy lány nem dob el egy kétéves kapcsolatot csak úgy. tudom, mert én is pont 2 éve vagyok együtt a barátommal. persze, vannak rajta kívül is érdekes srácok, de ők nem olyan szempontból érdekelnek. különben meg aki azt írja h olyan nincs h nem akar semmit, az magából indul ki. ha egy fiúnak van egy lány barátnője, lehet h soha nem tudna vele egy párkapcsolatot elképzelni, de ha jó csaj, biztos elképzelni meztelenül, vagy egy egyéjszakás kaland fő menüpontjaként.

ellentétben ezzel, ha egy lány szerelmes, és kedvel egy srácot, attól még nem vágyik hasonlókra.

ill. szerintem a szexhez (szüzesség elvesztéséhez) szerelem kell (vagy legalább is az kellene). ha szeret téged, meglátod együtt maradhattok még sokáig és neked adja majd végül a szüzességét. ha meg nem szeret, azt úgyis észreveszed rajta. jól írta az előző, a megcsalás nem ok, hanem következmény.

2009. jún. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!