Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyszerűen minden héten már többször is veszekszünk a párommal és már tettlegesség is tortenik?

Figyelt kérdés

Én vagyok a rossz ez esetben én szoktam megütni az asszonyom de ő olyan szinten ordibal hogy egyszerűen olyan dühbe jövök hogy nem bírom ki hogy ne ussem meg természetesen nem verem nagyon még csak 2-3 ütés és enis megnyugszom meg o is tudom hogy nem normális ez. meg nekünk gyerekünk is van és ez neki se jo de egyszerűen nem bírjuk megalni hogy ne veszekedjunk minden kis apróságon.

Elköltözni asszonyom nem bír mert neki nincs pénze se munkája se a szuleihez nem tud menni én meg ha akarnék se tudnék 2 lakást fenntartani csak 1 lakásra elég a jovedelmem.gondolkodok már azon veszek egy kis kertet pár millióért és oda koltozom asszonyom meg a gyerek maradhatnának a lakasomba csak az a bökkenő hogy magát nem bírja eltartani szóval hosszú távon az se megoldás.

Nem tudom mi legyen de az se jó ahogy most élünk előbb vagy utóbb börtönbe jutok már a szomszédok bejelentették mikor hangosan veszekedjunk még csak enyhe Bénye volt de ha 2-3 szor is ez lesz már nem biztos hogy így meguszom akor meg minden bukik mert nem lesz ki eltartsa a családot.



2020. júl. 23. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szégyeld magad.Nálam ennyivel nem úsznád meg. Egy életre megemlegetnéd kire emelj kezet.
2020. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem troll vagy, akkor jézusom, de gáz egy család vagytok!
2020. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le normàlisan beszélni,értesd meg vele,amit ide leírtál és embereljétek meg magatokat.Mi is nagyon sokat veszekedtünk a párommal,szerencsére nincs gyerek,de amikor másodszor fajult tettlegességig a dolog (üzenem a sok erkölcs-csősznek,hogy létezik ilyen),le tudtunk ülni ,normálisan elbeszélgetni a jövőről és arról,hogy mik a lehetséges megoldások,és visszafogtuk magunkat mindketten. 3 éve nem volt nagyobb veszekedés,nem azt mondom,hogy egyszer sem akadnak nézeteltéréseink,de nem kiabálunk egymással.Tehát vázold fel neki,hogy mi a helyzet,kinek mi lenne a legjobb és mik a lehetőségek.
2020. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A pasas segítséget kér. Ne szóljatok már!

Beszélnetek kellene együtt pszichológussal.

2020. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért is itt kérdeztem rá mert erről nem olyan egyszerű beszélni ha tudják ki vagy.

Én már nem akarnék együtt élni asszonyom al de nincs választásunk ha elmenne dolgozni találna munkát és hosszú távon csinálna meg ha minimál bérért is én adnék neki + 40 e gyerektartást + meg amiket az állam ad meg tudná elni csak szakma és iskolázottság nélkül kell találnia 1 műszakos( mivel kicsi meg a gyerekünk) fizikai melott és ami a legfontosabb hosszú távon a gyerek meg hétvégente velem lenne ez lenne a megoldás de ez idő sajnos

2020. júl. 23. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csóri gyereket sajnálom, hogy így kell felnőnie.

Nem tudtok magatokon uralkodni?

2020. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz, a konfliktuskezelésedfel komoly problémák vannak... És addig is próbáld meg nem bántani a párod, tudatosan. Az a legalja haver!!
2020. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem bírja magát eltartani, mert nincs rákényszerülve. Ha egyedül maradna a gyerekkel, kénytelen lenne elmenni dolgozni, mi el enni kell neki adni. Azt nem írtad, pontosan mennyi idős a gyerek, pedig kulcskérdés. Nem mindegy, hogy azért nem dolgozik, mert nem akar, vagy átmenetileg nem tud, mert otthon van a picivel. Mivel te már nem akarsz vele élni, a békés különválásra kéne megoldást találni, de a leírásod alapján korrekt szeretnél vele lenni, ő még nem tesz semmit, neki kényelmes eltartottnak lenni.(Persze az ő verzióját nem ismerjük.)Több megoldás is lenne, ha nem úgy tekintenél a feleségedre,mint egy, cselekvőképes emberre.(Feltételezem, hogy nem az, hiszen akkor nem merülhetne fel, hogy rábíznád a gyerek nevelését.) Menjen el dolgozni és egyezetek meg a válásban.Addig viszont ne üsd meg! Soha! Ha zavar a kiabálás, használj füldugót, de soha ne üss!
2020. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jav.úgy tekintesz rá, mint egy cselekvőképtelen emberre.
2020. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!