Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a párotok gondolatban "megcsal", az nem baj, csak ha tettlegességig jut a dolog?

Figyelt kérdés
Most a szexuális vágyra gondolok csak, nem az érzelmekre.
2013. aug. 13. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a tettek érdekelnek, gondolatok nem érdekelnek.
2013. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak szexuális vágyai... Nem gondoltad, hogy más lányokat meg sem néz...dehogynem, csak nem úgy, hogy lássad, mert az tapintatlan lenne:) azért te is megnézed a jó pasikat nem?
2013. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszus, és még el is mondja?

Én bizti nem mondanám el, amúgy a fantázia és az álom ilyen, kiszámíthatatlan.

2013. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a gondolat ay csak gondolat ,a tett az már komoly :)
2013. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De jó, hogy ennyire irányítani akarod!!! Ki vagy te? A gondolatrendőrség?? Sajnálom szegényt.
2013. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó ég, ti miből gondoljátok, hogy irányítani akarom, meg hogy engem zavar? Szerintem semmi erre utalót nem írtam.

Engem pont, hogy nem zavar, csak érdekel, hogy mások hogy látják. :)

2013. aug. 13. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem le lehet hurrogni, de azért zavarna, ha a kedvesem a velem töltött kedves kis kufircolás után arra gondolna, milyen jó lenne ezt valaki mással megismételnie... Pláne, ha konkrét nőre is gondol közben.

Ha az utcán lát egy bögyös nőcskét, és arra a 2 msh-re, amíg látja, eszébe jut a szex vele, azzal nekem sincs gondom. Csak miközben ott vagyok neki én, akkor ne nagyon képzeljen mást a karjaiba, hosszú távon (gondolok itt arra, hogy pl a munkahelyén megismer egy csajt, és aztán hónapokig arról ábrándozik, milyen jó lenne egy körre, közben meg nekem teszi a szépet- nálam ez is elég indok lenne a szakításra, most kövezzetek meg érte...)

2013. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!