Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ír rám az ex-em, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír rám az ex-em, nem érdeklem igaz?

Figyelt kérdés
Elég hosszú sztori, próbálok rövid lenni. 6 éve együtt voltam egy sráccal, de akkor ő nem volt szabad, meg is nősült és véget vetettem a dolognak. Azóta férjhez mentem, nemrég megszületett a kislányom is, de a férjemmel elég rossz lett a viszonyom. Pár hete megtaláltam az exemet Facebookon és írtam neki. Vissza is írt, érdeklődött, megadta a számát, flörtölt ugyanúgy, mint régen. De elmondtam neki, hogy férjhez mentem és azóta teljesen rideg, sokszor nem is válaszol. Persze kiderült, hogy azért, mert férjnél vagyok. Elmondtam neki, hogy sokat gondolok rá mostanában, ami valóban így van. Ő mindig is a kriptonitom volt :) De sajnos csak annyit írt, hogy nem kellene rá gondolnom, mert férjem van, meg hogy oldjam meg inkább a párkapcsolati gondjaimat és akkor majd nem fogok ilyeneket írni neki. Igazából csak egy kis kalandot szerettem volna, nem gondoltam megcsalásra. De egyszerűen most meg nem bírom őt kiverni a fejemből. Folyton lesem mikor van fent Facebookon, reménykedem, hogy ír nekem, de persze semmi. Tisztára úgy érzem magam, mint egy tini. Sokszor szívem szerint írnék neki, de egyrészt félek, hogy zavarnám, másrészt meg, hogy hallani sem akar felőlem. Volt már valaki ilyen helyzetben?

2020. júl. 25. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Tapasztalatból mondom, hogy ha nem ír rád, nem ír vissza, látta, majd fél nap múlva ír, egy szavas választ, nem erdekled.

1000 ilyenbe volt már részem.

Nagyon erződik az, ha érdekled.

Egyből ír, ő is keres, stb.

Azonnal észrevehető, ha változik ez.

2020. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Exnek csak akkor írunk ha eget rengető fontos dolog miatt-vagy más lezáratlan dolog van- kell. Főleg ha az ember tudja, hogy az újdonsült nőcije egy féltékeny papucsállatkára hasonlít:DD
2020. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érthetően elmondta, hogy nem akar a rossz házasságodat feldobó kaland lenni. Nem érdekled, ezen nincs mit találhatni.
2020. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleve te kerested meg és nem ő téged. Az exed világosan elmondta, hogy foglalkozz inkább a házasságoddal. Nem érdekled, szóval ha van benned egy kis tartás, akkor nem írogatsz neki, mert azzal, csak magadat járatnád le.
2020. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok mindezzel és tényleg próbálom visszafogni magam és nem írni neki. De néha olyan nehéz :/ Nem tudom hogyan verjem ki a fejemből. Csomó mindennel elfoglalom magam, de a gondolataim mindig visszatérnek hozzá. Talán majd az idő segít :(
2020. júl. 25. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!