Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy csajjal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy csajjal, de alig ír facebookon. Én reagálom túl vagy mégse érdeklem?

Figyelt kérdés

Már járunk,de facebook-on alig szokott visszaírni.

Ha írok is,akkor elolvassa,de órákkal később ír vissza,de néha csak tőmondatokban.


Nem érdekelhetem annyira őt vagy én reagálom ezt az egészet túl?


2019. dec. 18. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Igazából engem is k**vára zavar az ilyen. Minden szabad percben mindenki a szaros telefonját nyomkodja, de ilyenkor meg válaszra sem méltat. Viszont egy csomóan ezt nem szándékosan csinálják. Azért ne csak ebből vetítsd le a kapcsolatod. Ha amúgy minden oké ....
2019. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem érdekled
2019. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem ezt a barátaim csinálják. :) És engem is azért zavar, mert tudom, hogy van idejük és posztolgatnak is.
2019. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán érdekled.
2019. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Vannak emberek, akik nem azzal töltik a nap nagy részét, hogy chatelnek.

Az én párom is ilyen. Naponta szerintem nem chat élünk fél óránál többet, mert folyton csinál valamit. Okostelója nincs is, így ha nincs otthon, akkor végképp nincs írogatás. Ő ilyen és kész. Ennek ellenére tudom, hogy minden rendben köztünk. Ha mondjuk mindenki mással chazelget, csak veled nem, az más tészta.

2019. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a facebookon illetve a hozzá kapcsolt messengerbe nem lehet annyira megbízni! Sokszor mutatja az az asztali gép facebookon, hogy elérhető az illető, telefonon, messenger szerint meg 20 perce kilépett. Mi inkább ez miatt is a vibert használjuk. Amúgy tényleg idegesítő az ilyen, és szerintem nem erőlteti ezt a kapcsolatot, különben többet törődne veled!
2019. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
ha valaki facebookból indul ki, az eleve buta. Akkor is mutatja néha hogy látta, ha nem is látta. Ne ott írogass neki.
2019. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Fogjátok már fel, hogy nem mindenki facebook-on éli az életét! Igen, te reagálod túl. Inkább örülnél, hogy végre egy lány, aki nem a telefonját nyomkodja állandóan.

Mellesleg megőrülnék, ha a barátom egész nap irogatna, kell egy kis személyes tér, nem kell mindig a másik nyakán lógni.

2019. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!