Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegul jobb, ha elengedem?

Figyelt kérdés

Lassan egy eve hogy "megismertem" (amennyire hagyta) egy pasit, akibe napról napra szerelmesebb lettem.

Azt ereztem az elejen hogy o is kedvel, szeret a kozelembe lenni. Aztan amikor jobban kotodtem hozza, persze nem probalt lenyugozni..(ajandekok stb -nem mintha ez fontos lenne) szoval annyira nem mutatta annak a jelet, hogy o most udvarol nekem.. Tehat, mikor jobban kezdtem szeretni, o ezt tudta es latta is rajtam...o azonnyomban kezdett hanyagolni..hmm. Es mar alig talalkoztunk hetente 2x 3x.. aztan most mar ez hetente, kethetente 1x. Osszezavar, latom rajta hogy lehet hogy szeret...babusgat, orul nekem..de inkabb azt mondja hogy nem kell neki baratno.En arra gondolok nem tudna felvallalni mint baratnot.. Sajnos nem vagyok cicababa. Vagy a szeretkezes van a dologban, amiert nem hagy.


2020. júl. 25. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Jobb.
2020. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar kapcsolatot, mert az felelősség. Sokkal kényelmesebb ez így, hogy x időnként, akár kéthetente találkoztok és nem járnak vele kötelezettségek. Ha ez neked nem jó, akkor a válasz a kérdésedre az, hogy igen.
2020. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!