Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek a vege? Sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a vege? Sajnos sok jora nem szamitok, de kivancsi vagyok a velemenyetekre.

Figyelt kérdés

Szoval egy lanyrol van szo, akivel megismerkedtem ket honappal ezelott, de csak online. Igaz mar lattuk egymast, tudjuk egymasrol kik vagyunk mert itt lakik a kozeli varosban. Az az egsznek a lenyege hogy sokat beszelgettunk es elegge nyiltan mindenrol s felhoztam neki a temat hogy bejon nekem es jo lenne talalkozgatni, randizgatni. Ezzel neki az volt a baja hogy nagyon szivesen,de korai neki is mert volt szakitasa meg stb. megertettem s aztmondtam oke hagyjuk akkor, de masnap nagyon rosszul erezte magat emiatt es elkezdett kotodni hozzam s minden nap egesz nap beszelgettunk, egy ido utan felhoztuk hogy tenyleg szeretnenk/jo lenne majd jarni is es annyit annyit beszelgettunk mig mig mar egyutt keltunk es egyutt fekudtunk (persze ez mind mind online). Szoval elegge olyan volt mintha felig jarnank, vagy nemtudom ha nevezheto-e ez annak. Az a helyzet hogy szerelmet is vallott nekem meg hogy imad (amit kicsit furcsaltam hogy igy online meg videochatelestol ezt mondaja, de aztmondtam oke) es mar kezdtem en is nagyon megkedvelni, mar ugy ugy hogy tenyleg nagyon megkedveeltem es kezdek erezni iranta valamit.

Es most jott a baj, mert veleltlensegbol osszefutott egy bizonyos szemellyel akivel regebben, honapokkal ezelott beszelgettek jarasrol meg ilyenek ( akit amugy ismerek de el is mondta nekem mi volt, oszintek vagyunk egymassal) de nem lett belole semmi mert a fiu baratai elrontottak a helyzetet meg kulfoldon dolgozik es neha jon haza es aztmondta a lany az ugy amugysem mukodne. Szoval veletlenul osszefutott ezzel a fiuval, akitol puszit is kapott hirtelen, hisz a csavo meg mindig udvarol/udvarolna. A lenyeg az hogy a csajnak elojottek a regi erzelmek a fiu irant, (ami vegul akkor meg is volt) es nagyon furan erzi magat. Ezeket elmondta, vitatkoztunk egy jo par sort, de mostmar lenyugodtunk es aztmondta a lany hogy most ossze van zavarodva, nem tudja mit akar es kell neki egy kis ido. Azota par szot beszelgettunk, de nagyon furan, en is, de o is rosszul erzi magat ezutan, o nem gondolt erre azthitte mar minden rendben van. Mondta hogy az erzelmek valosak irantam, de most idore, gondolkodara van szuksege.

Innen fura nekem az egesz helyzet, es kicsit tartok attol hogy elveszitem, hisz emiatt most elegge eltavolodtunk egymastol es az ilyen idore van szuksegem dolgokbol nem sok jo szokott kijonni. En is tanacstalan vagyok meg, kavarodnak az erzelmek, de meg erzek iranta valamit. Mondtam neki ha majd ugy lesz eldontotte a dolgokat beszeljunk ha lesz ertelme ezekrol, de mostmar csakis szemelyesen.

Nem sok jot latok a jovore nezve, ezert is erdekel par tanacs, esetleg tapasztalat aki mar jart ebben a cipoben vagy hasonloban.

Azert meg ne savazzatok amiert bele mentem ebbe az online dologba, fura volt de mar csinaltam ilyet es jol jott ki a vege.



#érzelem #idokeres
2020. júl. 27. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudsz mit csinálni, várnod kell, ha 1 héten belül nem jelentkezik, akkor felejtsd el.
2020. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs ló, jó a szamár is.

Te döntesz hogy jó e a szamár szerep neked!

2020. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen, ezt en is mondtam neki, de aztmondta nem arrol van szo es ezert nem tudja most hogy mi van, minden ilyesmi feltetelezes duhomben elojott es meg is mondtam neki
2020. júl. 27. 12:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem talalkozzatok személyesen.

Ha a lánynak csak régi kötődése van azzal a másik sráccal, attól még lehet te jobban bejössz/bejönnél neki, csak hát nem vagy valóságos személy az életében, hisz mindig csak online beszéltek.

Ha élőben is látna, lesz puszi vagy ölelés üdvözlésnek aztán sétálok beszélgettek, úgy neki is könnyebb eldönteni hogy ki iránt mit érez.

Szerintem még legyél türelmes egy kicsit hogy rájöjjön mit akar, de ha már több hónapig fog húzódik ez a dolog akkor offos.

2020. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezt megigertem magamnak es neki is, hogy mostantol mindenkepp eloben talalkozni, nincs kifogas, epp ezert amit az elobb emlitettel.
2020. júl. 27. 12:49
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Már vesztettél. Felesleges várnod rá.
2020. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam neki ha majd ugy lesz eldontotte a dolgokat beszeljunk ha lesz ertelme ezekrol, de mostmar csakis szemelyesen."

Ezt nagyon helyesen tetted, és természetesen ne fuss utána, ne írogass rá, ne kérdezősködj, várjál, ha egy pár héten belül nem jelentkezik ő maga, akkor tovább is léphetsz.

2020. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Elárulok egy titkot.Két hónap szájtépés után,és egy fuccsbament randi másik pasival,az azt jelenti,hogy ebből haver semmi se lesz.Ezt joval előbb kellett volna nyélbe ütni.Átmentél házibarátba,és nem fog veled mást elképzelni sem,bármit is állít.

Majd szépen kisírja néha válladon magát,jó kis hallgatóság vagy neki.Amolyan lelkitárs.

Nézz magadnak egy másik nőt,és ne olyat,aki csak játsza az eszét,meg érzelgősködik,hogy mennyire zavart,mert majdnem rámászott valaki más.

2020. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem randi volt, ezt biztosan tudom. Es amugy olyat talalni aki nem jatsza az eszet nehez talalni, mert ez is igy indult, benne se biztam az elejen ami miatt vitatkoztunk is kicsit, de most ertette meg miert volt ketsegem efelol es nem biztam benne :))) Volt ilyenem, 2 honapig beszeltunk es nem is ismertuk sehogy egymast, csak nagyon regen lattam es abbol lett valami es nem volt semmi ilyen.
2020. júl. 27. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:

A leírás alapján szerintem komolytalan a csaj. Én zavarónak tartanám, ha ilyen “imádlak” szöveggel jönne valaki, aztán csak úgy 180 fokos fordulatot venne az egész. Ha össze is jönnék ilyen emberrel, akkor utána aggódnék, hogy 1 hét, vagy egy hónap múlva újra elbizonytalanodik, vagy meggondolja magát.

Én sem szoktam ilyen játékot ūzni másokkal, másoktól se tūrném, hogy ezt teszi velem.

2020. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!