Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Bandi908890 kérdése:

Véleményetekre lennék kíváncsi az alábbi (relatíve közepesen erős) konfigról?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az alábbi konfigot néztem ki magamnak a hozzáértők/szakértők véleményét szeretném megtudni!

Konfig:

[link]

alaplap: [link]

processzor: [link]

megjegyzés: az alaplap és a proci akciós a héten így hétvégén szeretném megrendelni a gépet.

memória: [link]

VGA: [link]

Ezt később fogom rendelni, így ez még változhat..

Full HD-ban akarok majd game-elni így mindenképp GTX 970 gondolkodok - ár/érték arányban jó választás.

Monitor: [link]

HDD: [link]

SSD: Későbbiekben fogom vele bővíteni a konfigot!

Tápegység: [link]

Ház: [link] vagy

[link] - E kettő között fog eldőlni a Z11 Neo 3kval többe kerül az tény a kérdés, hogy jobban megérné-e??

Processzor hűtő: [link]



U.I: A gépet a jövőben fejleszteném, ahogy a pénztárcám engedi.. D: I7-6700K menne bele egy brutál dupla tornyos Noctua hűtővel és menne mellé egy felső kat. VGA + még 8Gb RAM De ez még a jövő zenéje...



2016. ápr. 21. 00:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
R9 390 szerintem időtállóbb lenne. De egyébként teljesen jó, vedd a GTX 970-et ha az szimpatikusabb, azzal sem jársz rosszul.
2016. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 BM-Striker ***** válasza:

RAM túl drága. Magasabb őréjélű RAM Intel-nél nem sokat ér.

[link]


Monitoron nincs se DVI, se Display port.

Többivel nincs gond.

2016. ápr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Szia. Olvastam a prividet. A konfig alapból egész jóra sikerült. De a ram rohadtul nem éri meg, ezt írta más is.

Én ebből vennék kettőt: [link]

Ugyanott jössz ki anyagilag, csak éppen 8gb-al több ramod lesz :)

Mivel monitorra 70 ezret írtál, ez a monitor egész jól néz ki a pénzedért: [link]

Egész jó gépet raktál össze amúgy, sok boldogságot hozzá :)

2016. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 BM-Striker ***** válasza:

#3


Ez a monitor TN paneles, és túlárazott, az extra funkciók teljesen haszontalanok benne.

2016. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#4 Hát figyelj, nekem egy ócsó asus monitorom van, annál pl. mindenképp jobb... :D De ha ennyire rossz az a monitor, írj te egyet :)
2016. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 BM-Striker ***** válasza:
100%

#5

[link]


pl ezek mind jobbak nála 24 colos vagy nagyobb monitorok közül.



[link]

2016. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! Ment a zöld mindenkinek! :-)

RAM szerintem ez lesz végül:

[link]

vagy nem tudom megérné-e a felárat ez KIT-ben:

[link]

Procihűtő: [link]

ez szerintem jobban "muzsikálna" valamivel.

2016. ápr. 22. 19:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 A második ram nem éri meg. Akkor már pár ezerrel drágábban veheted azt, amit én írtam. Ha ennyire ragaszkodsz a 8 GB-hoz, akkor csak egy egy sticket vegyél, hogy később könnyebb legyen fejleszteni. Hidd el, egyáltalán nem számít, hogy a ram hány mhz-es, csak akkor ha AMD-ről játszol IGP-vel (akkor viszont nagyon!). Szerintem vedd azt, amit én írtam. De amúgy jó kis gép lett.
2016. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én ami hibát felfedeztem, hogy a kártyán nincsen D-sub csatlakozó a monitoron viszont csak az van, azonban átalakítóval megoldható. Még annyi, hogy én tápból egy picurit nagyobb teljesítményűt raknék bele, de rendben vannak :)
2016. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 BM-Striker ***** válasza:
Van rajta HDMI.
2016. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!