Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok/férjetek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok/férjetek hogyan viselte a kora terhességi rosszulléteiteket?

Figyelt kérdés
Most léptem a 7. hétbe, és ez a 2. hét, hogy elég erős rosszullétel küzdök. Egész napos erős hányinger, fáradékonyság.... Enni nem igazán tudok, mert mindentől rosszul vagyok, még a víztől is. Az egyedüli a vajas zsemle, amit meg tudok enni. Semmi erőm nincs és lelkileg picit megvisel, hogy pl. a munkámat is alig tudom ellátni a rosszullét miatt. A párom kezdi rossz néven venni, hogy folyton kedvtelen vagyok, hogy nem tudok enni, emiatt gyenge is vagyok, aluszékony. Azt mondja, csak kicsit össze kellene szednem magam, és fejben elengedni, nem a rosszullétekre fókuszálni, és akkor jobb lesz. Szerintetek ez tényleg így van?
2020. júl. 29. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Igazi tuskó a párod!

Ahelyett, hogy támogatna és segítene ebben az amúgy is nehéz pár hétben még bosszant.

Biztos nem tenné zsebre amit mondanék neki.

Fogalma sincs milyen érzés egész nap rosszul lenni, de nem szabadna így reagálnia.

Most beszélgess el vele, hogy változtasson, mert rengeteg kellemetlenség ér még terhesség alatt, szülés alatt, után. Támogatnia kellene téged, nem kritizálni.

2020. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amúgy segítőkész, vigyáz rám és megértő(nek mutatja magát), de szerintem nem érti, nem tudja milyen non-stop hányingerrel élni.
2020. júl. 29. 09:46
 3/14 anonim válasza:
19%
Nem tuskó a párja! Abban nagyon is igaza van, hogy ha nem koncentrált a fájdalomra, jobb lesz. Nyilván elmúlni nem fog, meg attól még gyenge leszel, de jobb lesz.
2020. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Hát igen, az összeköltözés, a házasság, a terhesség és gyerek mind-mind olyan mérföldkövek, ahol előbukkan a párunk igazi arca :( Szerintem nem fog téged vigasztalni, hogy az én férjem az összes nyüglődésemet támogatóan és elfogadóan "viseli". Néha viccből mondja, hogy "nem dráma" (ugyebár :D), de azért na...
2020. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Én fél évig okádtam napi 10-20-szor, kivitte a hányást, amikor már nem tudtam.

Ekkora paraszttal soha nem vállaltam volna gyereket, aki nem fogja fel, hogy van aki nagyon rosszul van terhesen.

2020. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eléggé elfogadta, volt direkt egy tálkám, arra az esetre, ha messze lenne a WC...Ha véletlenül másik szobában voltam mint a tál, csak szóltam hogy lavór, és hozta, mert tudta hogy sos.

Nyilván elég kellemetlen volt, mert sokszor hánytam, de elviselt, támogatott.

Viszont ezt tényleg nehéz lehet átérezniük a pasiknak. Főleg, hogy enyhíteni se tudod igazán :S

2020. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Férjem sokat dolgozik, ezért csak este mondtam el neki, hogy érzem magam, nem mentem az agyára :) Mindig hozott nekem valamit amitől jobb kedvem lett éa a gyomromnak is jót tett. Kekszet, nápolyit...

Nagyon figyelmes volt, igazi újapához méltóan viselte velem végig a terhességemet.

2020. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
O viseli nehezen? Kapja be az ilyen pasi.
2020. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem csak arról van szó, hogy rossz neki látni, hogy eddig mindenre képes volt a felesége, most meg egész nap szarul van, és ezt nem tudja kezelni.


Nyilván aki nem szült volna ilyen pasinak, annak a párjának semmi rossz tulajdonsága nincs.


Amúgy az enyém jól viselte, de nem voltak durva rosszulléteim.

2020. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Igen úgy csinál mintha hisztiznél vagy elhagynád magad. Ez nem ilyen hogy szedd össze magad. Azt az ólmos fáradtságot én soha nem éreztem csak terhesen,na meg az egész napos émelygés. Nagyon rossz volt. A pasik ezt még nem fogják fel,vizuális lények,tisztelet a kivételnek. Az én férjem is akkor értette hogy ez az egész nem egy leányálom,mikor már látványos volt a hasam. Na akkor már pattogott nekem,ott már felfogta. Amíg ugyanúgy néztem ki,nem volt hasam,nem kímélt különösebben. De később már nagyon,sehova nem engedett egyedül,és mindent ő akart csinálni helyettem. Feltűnően megváltozott a viselkedése. Azóta is nagyon segítőkész a baba körül. Szerintem ez nem válóok,ahogy szokták mondani. Ne panaszkodj neki annyit,segíteni úgy se tud akkor meg minek. Neki is rossz,hogy te rosszul vagy,de ez majd elmúlik. Mond el anyukádnak,barátnőidnek őt meg ne stresszeld ezzel,mert csak összevesztek a végén.
2020. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!