Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok/férjetek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok/férjetek hogyan viselte a kora terhességi rosszulléteiteket?

Figyelt kérdés
Most léptem a 7. hétbe, és ez a 2. hét, hogy elég erős rosszullétel küzdök. Egész napos erős hányinger, fáradékonyság.... Enni nem igazán tudok, mert mindentől rosszul vagyok, még a víztől is. Az egyedüli a vajas zsemle, amit meg tudok enni. Semmi erőm nincs és lelkileg picit megvisel, hogy pl. a munkámat is alig tudom ellátni a rosszullét miatt. A párom kezdi rossz néven venni, hogy folyton kedvtelen vagyok, hogy nem tudok enni, emiatt gyenge is vagyok, aluszékony. Azt mondja, csak kicsit össze kellene szednem magam, és fejben elengedni, nem a rosszullétekre fókuszálni, és akkor jobb lesz. Szerintetek ez tényleg így van?
2020. júl. 29. 09:35
1 2
 11/14 anonim válasza:

Ugyanigy vagyok,mint te..teljesen rosszul vagyok :(

Szerencsere a parom nagyon megerto :)

2020. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na #3 te se voltál mèg úgy istenigazából rosszul terhesen, csak a szád jár. Imádom az ilyen megmondóembereket.


Az én férjem türelmes, támogató, eszébe nem lenne ledegeadálni a bajom. Sőt büszke rám hogy àllom a sarat.

2020. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
22%
12: Ó nyilván nem voltam még soha. Képzeld, de voltam. K*rva rosszul voltam végig a terhességem alatt, pontosan ezért tudom, hogy mitől lett jobb. És igen, attól jobb lett, ha nem gondoltam rá, hanem olvastam, filmeztem, vagy valamit csináltam, amivel elfoglaltam magamat úgy, hogy nem kellett semmit sem csinálnom. Így is egész nap feküdtem, sokat aludtam, de legalább nem szenvedett velem együtt a férjem is. Rohadt nehéz, ezt én tudom, de van megoldás, csak akaraterő, meg kitartás kell. Egyszer el fog múlni, előbb vagy utóbb. Addig meg max. könnyíteni tudsz rajta, de így legalább nem fog tönkremenni a házasságod. Mert ebből általában az lesz, hogy te megharagszol rá, amiért nem törődik veled, emiatt állandóan feszkó lesz, és ez előbb vagy utóbb, de nagyon el tudja rontani a házasságot.
2020. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

És arról tudsz, hogy nem vagyunk egyformák? Én nem leszek jobban attól, ha nem gondolok rá, meg eleve nem is megy ha olyan szinten rámtör.

A házasságom meg köszi rendben van, az én férjem tekintettel van rám, nem érzi hogy háttérbe szorulna mert én jelenleg ezzel kínlódom. Sajnálni tudom csak azt, aki a férje miatt kényszerül vigyort eröltetni a képére mikor épp sírni lenne kedve.

2020. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!