Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, ha a férjem eddig az utcán is letagadott, mert kövér voltam és elhanyagoltam magam, most meg az a baja, hogy túl sokat költöm a pénzt a külsőmre?

Figyelt kérdés
Elismerem, az elmúlt években nem figyeltem magamra, meghíztam és csak fürdés és fogmosás volt, amit beszorítottam az életembe eddig a kisgyerekek mellett. megromlott a kapcsolatunk emiatt a férjemmel, még társaságba se hívott magával,de már egy ideje elkezdtem adni magamra, és kezdtek olyan szép lenni mint voltam, csak idősebb kiadásban. A férjem nem érti meg, hogy ez nekem, mivel már nem vagyok fiatal, akinek elég egy kis hidratálókrém, sokkal többe kerül. Többe kerül az elmúlt évek által magamnak okozott károk visszafordítása és a megelőzés is, hogy ne essen le az arcom 5 év múlva se. Egészségesebb ételeket kezdtem venni (olivabogyó, saláták, feta sajt stb, teljes kiőrlésű tészta), de ez drágább, mint a brassói vagy spagetti, palizeres vajas kifli kakóval stb. Sportolok és vettem hozzá megfelelő edzőruhát, adidas cipőt. Nyilván ez sem volt olcsó. Ezen kívül jó minőségű pamut ruhát is, hogy ne pattogjon ki az aknéra hajlamos bőröm. Minden fogyással újra kell vásárolnom kisebb méreteket. Jó minőségű kozmetikumokat kezdtem használni, gyógyszertári la roche posayt mert hiperérzékeny a bőröm. Az olcsó dm saját márkástól kipattogok és ég az arcom és kérdéses hogy megelőzésben is hat e, ráadásul idősebbeknek való krém sokszor csak 3-4 ezer ftal olcsóbbak, mint a laroche posay. Retinol, c vitamin, drága alapanyagok,szérumok, pakolások, külön szemránc és arckrémek, mondhatom 10 évet fiatalodtam, kisimultak a ráncaim, ragyog a bőröm. Vitamint és fehérjét is szedek, sportolok, úszni is járok, hogy tónusosabb legyek, mindez megint pénz. Még csini ruhát és sminket nem is vettem, csak ápolom magam. Picsáig akarom növeszteni a hajam, ami a fodrásznál nyilván 10 ezer ölött van, nem úgy mint egy rövid haj, ami olcsóbb, sok hajpakolást is kell rá hazsnálnom. Szóval szépülök, ő meg most azt mondja erre nem tellik. közös a kasszánk. Most mit tegyek, nem akarom feladni a jól bevált rutinomat, amit nagy gonddal építettem ki és teszteltem le?

2020. júl. 30. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Jó lenne belsőleg erősödnöd, önbizalom miatt és nem olcsón adnod magadat surmó férfiaknak. Egy férfinak semmilyen megjegyzése ne legyen párkapcsolatban egy igyekvő, önmagát rendben tartó nőre. Rengeteg olyan romantikus, figyelmes és nővel normálisan foglalkozó férfi van, aki Megbecsüli az ilyen nőt. Neked kell ezeket megtaláld, mert ha szeretve vagy, akkor jobban is érzed magadat a bőrödve és rengeteg szeretetet tudsz adni, ilyen egyszerű. Foglalkozz magaddal és érett, romantikus férfiakkal ismerkedj.

A mindenre véleményt formáló emberek 60 évesen is húzni fogják a szájukat, családban is.

2020. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem pénzt kell költeni rá, hanem fogyni.
2020. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
a csak fogyás is pénzbe kerül, vajas kenyérrel nem lehet fogyni, kevesebb evés meg egészségtelen és ha fogyok is, attól a bőröm még ráncos, aknés, heges, fénytelen lesz, a hajam száraz, töredezett, ősz. Így sem leszek modell, de ha nem ápolom magam, még csúnyább leszek 50 éves koromra. Akkor már késő a megelőzés.
2020. júl. 30. 11:47
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem kerül pénzbe, ugyanazt eszed csak kevesebbet. A többinek mi köze hozzá, azt egyébként is csinálni kell.
2020. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
szerintem nem ugyanannyi a tápértéke egy sültkrumpli rántott húsnak, mint egy grillezett csirkemellnek görög salátával, ha nincs elég vitamin és rost, nehéz tartani a fogyokúrát (amit még be sem fejeztem). A hagyományos étkezésben nagyon könnyű visszaesni. A férjem 10 évvel fiatalabbakhoz hasonlítgat engem, ezt nekem csak drága és sok kencével sikerül elérnem 40 évesen és csak rosszabb lesz az évekkel. amúgy a la roche nem is számít igazán drágának, más sők 20-30 ezer forintos krémeket is vesznek. Amit én veszek, azok szépen rutinba vannak építve, mindent amit veszek, azt fel is használom, nem áll hegyekbe a sok kipróbált és el nem használt cucc. Ha tudom, figyelem az akciót, ennyit tudok spórolni.
2020. júl. 30. 12:04
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengeditek magatoknak, hajrá, miért kell erre a hülyeségre kérdést kiírni, vagy azt várod, hogy dícsérgessünk?
2020. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
épp arról szól a kérdés hogy jobb lenne spórolni, főleg a covid miaat, de a férjem szépnek és fiatalosnak is akar látni egyszerre és dilemmázok, nem tudok mindkét elvárásnak megfelelni.
2020. júl. 30. 12:11
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Egyél kevesebbet... még mindig nem értem mi a problémád. Ha nem akarsz lefogyni akkor ne kifogásokat keress hanem mondd azt hogy jól érzed így magad.


Kevesebb kaja + futás ingyen van és nem kell hozzá semmi csak akarat.

2020. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon jól fogod fel a dolgokat az egészségeddel kapcsolatban,így tovább,ne hagyd abba,étkezz egészségesen és változatosan,más kedvéért ne hagyd abba! A férjed meg elég bunkó, rossz felfogással. Szerintem szerezz magadnak esetleg valami plusz munkát ha van lehetőséged, és rakj félre magadnak pénzt,mert nekem így az az érzésem,hogyha ennyire elégedetlen a férjed,akár még le is léphet.
2020. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
a fogyásom szépen halad és kevesebbet is eszem, mert egészséges ételből kevesebb is elég. de még mindig nem érted, hogy ha az ember nem húszéves, a ragyogó és hibátlan bőr , hacsak nem genetikai csoda valaki, nincs ingyen. hiába a soványság, az attól még nem biztos hogy szép is. Te az ápolt, selyemfényű, hosszú hajba szeretsz turkálni, vagy egy olcsóbb festék által kiszárított, sprőd, töredezett, száraz hajba? Sok mindent magamnak csinálok, pl. pedikűrt, manikűrt, de pl. most voltam megcsináltalni a fogaim. Gyökérkezelés, tömések 70 ezer ft volt, most még 40.000 lenne egy fogfehérítés. Igen, sajnos ez van, szép ápolt fehér fogsorú vagy öreges sárgás fogú nő. Melyik bújjon hozzád?Kozmetikushoz és edzőterembe se járok, plasztikai sebészetről nem is álmodok. Csak úszni járok heti 1szer, kétezer ft. Szerintem te nem érted a problémám lényegét. Nem tudom férjemmel mi legyen, hagyjam morgolódni vagy tegyek eleget neki és mondjak le sok dolodról, például vágassam le a mell alá érő hajamat állig érőre, mert azt olcsóbb kezelni? Kevesebbet szőrtelenítsek, tovább hagyjam szőrösem a lábam, mert borotva, gyanta drága, ha epilálom az egyszeri beruházás, de a szőrtüszőgyulladás ellen ugyanúgy kell megfelelő hipoallergén krém kenegetni. Ha ritkábban szőrtelenítek, akkor tovább kitart a krémem, de tovább lesz szőrös a lában. Ne vegyek sportmelltartót négyezerért, hadd lógjon a mellem futás közben vagy mi?
2020. júl. 30. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!