Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfit aki mindig dolgozik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfit aki mindig dolgozik de soha nincs pénze ismertek?

Figyelt kérdés
Randiztatok ilyennel? Nálatok mikor telt be a pohár?

2020. júl. 31. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Csomó ilyen haverom van, és a válasz : NEM

Ezek általában valamilyen szenvedélynek élnek, felesleges velük foglalkozni is. Ha esetleg él benned a szociális munkás, akkor neki mehetsz terápiás jelleggel a dolognak, de nem javaslom különösképpen. Persze vannak olyanok, akik nem drogra meg piára költik a pénzüket, hanem más dolgokra, de ezt nagyon sürgősen lekell tisztázni, hogy mi pörög nála, és, hogy mi lehet a megoldás. Szerintem a pénz úgymond nem számít, de azért ez nem azt jelenti, hogy ellehet tökíteni a ház összes lóvéját, értelmetlenül.

2020. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Magyarország java része ilyen. dolgozik napi 8-12 órát, mégis hitelből kell mindent finanszíroznia a lakhatástól a nyaralásig bezárólag, mert nincs sosem pénze. Csak tudnám, hogy akkor minek jár be a munkahelyére havonta 20-22 napban?!
2020. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ahhoz, hogy anyagilag ellás egy háztartást, lakást, ennivalót vegyél, és meg tudj hívni egy lányt rendszeresen randikra, ahhoz egy férfinak mindig kell dolgoznia és sose lesz pénze. Egy átlagos ember fizetése ennél többre nem igen telik.
2020. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Elpiázza, rendelget mindig cuccokat, minden nap étteremben eszik, stb.
2020. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, h csak neked mondja, h nincs pénze...

Nekem anyám volt ilyen, amikor otthon volt mindig azt hallgattam, h mennyit dolgozott, amikor még kértem 500-t felhaborodva üvöltötte, h egy fillerje sincs...

2020. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a tesóm ilyen. 30 napból 26 napot melózik egy hónapban.. még sincs pénze semmire.
2020. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyen vagyok jelenleg. Nappalis hallgatóként el kell tartanom magam az egyetem mellett. Ezzel azt szeretném mondani, hogy nem feltétlenül elveri valaki a pénzét, vagy szenvedélybeteg.

24F

2020. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Van pénze, csak nem költi baromságra. Gyűjt, hogy tudjon lakást venni. Ezt úgy hívják, hogy megbecsüli a pénzt.
2020. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Exem mindig azt mondta jaj nincs pénze,alig marad neki valami. Kb 300-350-at keresett,ebből 80-100 körül volt az albérlet+rezsi. Többit nem tudom hova szórta el,de soha egy pohár vízre nem tudott meghívni. Kb 3 havonta egyszer vett egy sütit vagy egy mozijegyet és így ennyi.

Mondjuk akkoriban mindig járt haza hétvégente és mondta mennyi pénzt piált el aznap,vagy milyen luxus helyen evett. Jó hülye voltam,hogy tűrtem,hogy rám meg 1ft-ot nem költene :))

Azóta a mostani barátom mindig mondja,hogy szívesebben költi kettőnkre a pénzét mint bármi más hülyeségre.Kb ugyanannyit keres mint exem keresett mégis jut neki annyi,hogy minden héten meghívjon egy ebédre vagy sütire/kávéra :) és mindig marad pénze is.

Exemről azt tudom ,hogy azóta még nagyobb költekezésekben van,minden pénzét elkölti ruhákra,tárgyakra.

Van különbség férfi és férfi között,van olyan aki végletekig önző és minden pénzét elveri magára ,nem gondol a jövőre sem rád.

2020. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9


az nem férfi, az egy tuskó

2020. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!