Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell éngem a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell éngem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egész friss kapcsolat, 2 hete vagyunk együtt. Egy 15éves kombi H Astrám van, kultúrált állapotú, nem törött rozsdás. Eddig nem tett rá megjegyzést, pedig 2hét alatt elég sokat furikáztam vele. Neki nincs jogosítványa, és nem is igazán ért az autókhoz, mégis azt mondja, hogy ideje lenne lecserélnem, mert öreg. Én tökéletesen meg vagyok elégedve vele, sőt néha úgy érzem, hogy ezt is teher fenttartani, mert egyedül élek albérletben havi 250ezerből. A bárátnőm is szerény családból származik, a szüleivel él, és ő maga pedig egy ruhás boltban dolgozik. Mire véljem ezt a megjegyzést, talán szégyell velem mutatkozni, esetleg tehetősebb pasira vágyik?

2020. aug. 3. 07:45
1 2
 11/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Én sem engedem a saját Opel Astra kombimat (továbbiakban: Öreg Karcsi). Amíg elvisz A-ból B-be, addig bárki rinyálhat nekem, nem fogok megválni tőle. Ha lecsukom a hátsó üléseket, akkor belefér egy bojler, meg jó pár csomag - egy családnak ideális. Öreg Karcsi nem gyors kocsi - de megbízható. Nem fogom senki kedvéért lecserélni másikra, amíg végérvényesen meg nem pusztul.


Kérdező: Mondd meg a lánynak, hogy nem cseréled le, és kész. Egyelőre TE vezeted, nem pedig ő. Ez a TE kocsid, nem az övé. Ha nem tetszik neki, jó szívvel ajánlom a gyaloglást. Ennyi.

2020. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!