Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell éngem a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell éngem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egész friss kapcsolat, 2 hete vagyunk együtt. Egy 15éves kombi H Astrám van, kultúrált állapotú, nem törött rozsdás. Eddig nem tett rá megjegyzést, pedig 2hét alatt elég sokat furikáztam vele. Neki nincs jogosítványa, és nem is igazán ért az autókhoz, mégis azt mondja, hogy ideje lenne lecserélnem, mert öreg. Én tökéletesen meg vagyok elégedve vele, sőt néha úgy érzem, hogy ezt is teher fenttartani, mert egyedül élek albérletben havi 250ezerből. A bárátnőm is szerény családból származik, a szüleivel él, és ő maga pedig egy ruhás boltban dolgozik. Mire véljem ezt a megjegyzést, talán szégyell velem mutatkozni, esetleg tehetősebb pasira vágyik?

2020. aug. 3. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell ebbe semmit belekepzelni.

Szerinte öreg az auto es ennyi.


Valszeg nem ismeri a hatteret hogy neked ezt is kin kinyögni hogy ilyen legyen. Vagy hogy mit jelent egyaltalan egy autot fenntartani.

2020. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Ezt a barátnőt kell lecserélni, de sürgősen. Honnan veszi a bátorságot 2 hetes kapcsolat után, hogy ebbe beleszóljon?

Vagy mostantól menj a randikra busszal és mondd, hogy szívesen elbuszozol vele, ahová akarja. Megnézném az arcát, mikor ezt közlöd vele. :DDDDDDD


Figyu, nekem kétgyerekes apaként egy 21 éves Mazdám van, teljesen normális állapotú. A feleségemnek semmi kifogása nincs ellene. Ennek oka, hogy az autót mindketten közlekedési eszköznek tekintjük, nem villogni akarunk vele.

2020. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos a nőknél alapelvárás, hogy menő, új kocsid legyen.
2020. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Már most dobd ki ezt a nőt. Sok problémát megelőzöl vele.
2020. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

2 hét után azt mondja nekem egy rüfke,hogy ideje lecserélni a kocsimat?

Van arca azért a csajnak rendesen!!

Mond neki,hogy vegyen magának,és járkáljon azzal.Vagy nézzen ki magának először egy kocsit,és utánna fűzze be a megjelenő gazdáját.

2020. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
A sajàt frusztraciodat vetited ki ra. Ö semmi olyat nem mondott amiket beleképzelsz.
2020. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Tőlem a barátnőm így 1 hónap után megkérdezte, hogy amúgy milyen autó is ez? :D
2020. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Én óvatos lennék vele és figyelném milyen az értékrendje. Ha az értéktárgyak a mindene, akkor szakítás. Mondom ezt nőként. Én a férjem folyamatosan lebeszélem az autócsréről, addig amíg megbízható a régi.
2020. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, mi lenne, ha egyáltalán nem lenne autóm? Mondd, hogy azt hiszem, nincs is szükségem rá, lehet, anélkül fogok élni. Vajon mit szólna? Otthagyna? Inkább te hagyd ott az ilyen nőt.
2020. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy te is gondoltál már rá, csak vártál egy olyan csajra, aki állja az új vas vételárának legalább a felét.
2020. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!