Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Súlyosan összeveszett a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyosan összeveszett a párom a szüleimmel. Emiatt nem akar tőlem gyereket, pedig én nem csináltam semmi rosszat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Súlyosan összeveszett a párom a szüleimmel. Én a párom mellé álltam, megszakítottam a kapcsolatot a családommal, mert vele szeretnék családot alapítani. De ő azzal jön, hogy neki az nem jó, ha az én oldalamról nem lesz a gyerekeinek nagyszülőjük.

Nem értem, mit vár tőlem. Nem tudom, mit tudhatnék csinálni. A részemről sose terveztem azt, hogy a gyermekeim állandóan a nagyszülőknél legyenek és úgy tűnt, ő se. Meg se próbált jóban lenni a szüleimmel,így végképp meglep, hogy most jut eszébe ez a probléma.

Nagyon szeretem őt, és ha kell, egész életemben elvagyok vele gyermek nélkül, de ideálisabb lenne vmi megoldást találni. Esetleg ha várok, megnyugszik? Ugyanis csak 2 hónap telt el az összeveszés óta.



2020. aug. 3. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Szakítást javaslok.
2020. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy az 1-es mondja.
2020. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Szakítás. Ha ennyire hülye és gyerekes, hogy békülni megpróbálni is képtelen, akkor te is nyugodtan szabhatsz drasztikus lépést.
2020. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem akar (tôled) gyereket. A nagyszülôk csak kifogás. Nem próbál jóban lenni a szüleiddel, mert valójában tojik rájuk, tojik a családodra. Ha vele maradsz, elmar a családodtól, gyereked se lesz. Aztán ha 10-15 év után rádunt, lelép egy másik nôvel, te meg ott maradsz család nélkül, gyerek nélkül, egyszál egyedül.

Most lépj le, keress egy normális férfit, aki legalább megpróbál jóban len~i a családoddal, aki nem ilyen mondvacsinált indokkal etet, hogy miért nem akar gyereket. Ne pazarold az idôdet ilyenre.

2020. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de emiatt nem fogok szakítani. Én elvagyok gyerek nélkül.
2020. aug. 3. 12:41
 6/20 A kérdező kommentje:
Azért benne van, hogy sajnos tényleg csak negatívot lehet írni a családomról. Ezért se gondoltam, hogy nagy szerepük lenne a mi gyermekeink életében.
2020. aug. 3. 12:43
 7/20 A kérdező kommentje:
Én már magamtól szerettem volna kilépni abból a családból. Ha más férfi jönne a képbe, akkorse lehet a szüleimet megváltoztatni. Akkor maradjak örökre egyedül, mert rossz családba születtem?
2020. aug. 3. 12:46
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked így jó, akkor miért írtál ki kérdést??
2020. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jobb lenne, ha lenne gyerek. Ezért írtam ki. De ha nem lesz gyerek, az se baj.
2020. aug. 3. 12:50
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Évek múlva bánod meg, hogy nem szakítottál egy ilyen emberrel, majd rájössz milyen, ha eltűnik ez a rózsaszín felhő.
2020. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!