Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ,hogy Pesten de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanyi 01 kérdése:

Miért van az ,hogy Pesten de máshol is testhez álló (tercs) nadrágot hord a legtöbb nő kihangsúlyozva a nőieségüket (sexuális kihivás).Talán nincs fiújuk?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 22:31
A kérdező szavazást indított:
van de nem elégedettek vele
nincs
kívánják,de nem foglalkoznak velük
egy éjszaká dugást akarnak
csak egy jó numerát akarnak
fent vannak a sex oldalon de kevés választ kapnak
nőnek akarják érezni magukat
33 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van párom, de nagyon rosszul tudom érezni magam, ha nem találom magam nőiesnek. Meg nem azért edzek, hogy rejtegessem a fenekem. Most már úgy mutogatom, ahogy akarom, ha fölötte általában a párom karja van a derekamon.:)
2020. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha neked van nőd akkor már nem is akarsz jól kinézni? :D Na látod, a kérdésednek is kb ennyi értelme van.
2020. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
A nők jelentős része (tisztelet a kivételnek) folyamatosan a jobb, gazdagabb, erősebb, dominánsabb (alfa) hímekre ácsingóznak, akiket így lehet felszedni a legkönnyebben. Ez nem jól kinézés, ez kelletés, magamutogatás. Az ilyen nők azok, akik eldobják a mostani pasijukat, amint jön egy jobb az úton.
2020. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Az sztreccs oké? Főleg pesten. Még inkább leggings.
2020. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
Az értelmes nők nem hordanak olyasmit, a 90es években sem. Neked kell eldöntened, hogy a gyerekes, minden bunkó divatot követő nőkkel foglalkozol vagy az értelmes, hétköznapi nők is érdekelnek.34N.
2020. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Mert ez a legsemlegesebb, legtömegesebb ruhadarab, azért.
2020. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
ilyen ez, mikor Mucsaröcsögealsón bekötik az internetet és egyesek rácsodálkoznak a nagyvilágra
2020. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Azért ezt hordom, mert ez jól néz ki. A bő nadrágok elég ódivatúak szerintem...meg nekem nem is állna jól, mert vékony vagyok, és elvesznék benne.
2020. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Én azért veszem fel,mert

1.picsanadrágot nem veszek fel bármilyen pusztulat meleg is van.

2.rövidnadragot sem veszek fel.

3.szoknyát pláne nem veszek fel.

4.Lényegesen kényelmesebb viselet nyáron,mint egy vastag nadrág.

5.kényelmes

6.kényelmes

7.hosszabb felsővel veszem fel,így nem mutogatom sem a nunit sem a fenekem.

8.kiba...tt kényelmes

9.amíg nem a te pénzed költöm rá,engedd meg,hogy felvegyem amit szeretnék

10.azokat miért nem szólod meg ,akik 130kg-os tinik és bugyivillantó miniben és hasvillantó topban vannak? Tudod,akik egy óriás muffinnak néznek ki

2020. aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Mi az a tercs nadrág? Nem sztreccs nadrágra gondoltál esetleg?


Szerintem azért veszik fel sokan, mert kényelmes, olcsó, mindenhol lehet kapni. Én személy szerint soha nem vennék fel ilyet utcai viseletként (csak a futónadrágjaim ilyenek), mert ízléstelen ruhadarabnak gondolom, ami nagyon kevés embernek áll jól, de egyébként abban igazad van, hogy boldog-boldogtalan hordja, a 15 évesektől kezdve a nagymama korúakig.

2020. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!