Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hajlandóak lennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hajlandóak lennétek a párotok kérésére szünetet tartani a kapcsolatotokban, ha kihangsúlyozza azt, hogy nem akar szakítani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. KI hallott már ilyet. Mindig is egy baromságnak tartottam ezt a szünet dolgot. Ha valakit szeretek akkor nem akarok szünetet, sőt. Ha szünetet akar akkor elege van, ill. bizonytalan. Az utóbbi dolgot nem szünettel kell megoldani hanem beszélgetéssel, ha elege van akkor meg inkább viszlát.
2012. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből megnem mondom mitakar a szünettel.. Miért akar szünetelni? ÉS hány évesek vagytok? Különben lehetséges hogyha olyan családi okai vannak,amik tényleg tönkretennének egy kapcsolatot ha nem szüneteltek kicsit,de nemkizárt hogy csak nembiztos magában,de fél az egyedülléttől szóval félre tesz téged hogy legyen valaki ha mégse jönne össze neki.
2012. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez a szünet dolog női találmány, a legális félrekefélés eszköze.

Tuti van egy harmadik a dologban.

2012. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ miért kell a szünet de ha tényleg nyomos oka van akkor igen ha csak kifogásokkal teli az egész akkor nem
2012. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szünet nálam csak annyit jelent, hogy meg akar dugni valaki mást.

Szóval nemcsak hogy nem egyeznék bele a szünetbe, de ott helyben szakítanék is.

21/L

2012. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mizuzizu92 ***** válasza:

Ha ott már szünet van akkor vége .

Olyan nincs hülyeségnek tartom , most vagy együtt vagyunk vagy nem !

2012. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem. Szünet nem is létezik.

Ha szünetet akar akkor:

-unja veled a szexet, mással is akarja

-vége az egész kapcsolatnak, csak lassan akar végetvetni neki.

Vagyis mindenképp vége!:D

Ha egyedül akar maradni, mert kibebszott depis mert meghalt az anyja mondjuk, akkor sem szüneteltetnék, hanem hagynék neki egy kis magányt, nyugalmat, ha azt akar. :)

2012. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aha, persze, ez azt jelenti, hogy megunt, vagy van más ember már a dologban, csak éppen ha nme jön össze vele, vagy rájött, hogy magányos kéne már egy kis szex mondjuk, akkor parkolópályáról visszahív téged.
2012. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni mi az ok, mert egyáltalán nem mindegy. Nálunk is volt szünet, és pozitiv kimenetele lett. Erösebb és jobb lett a kapcsolatunk utána, azóta is minden rendben, ez már fél éve. Miért kért szünetet?
2012. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miből gondoljátok, hogy valaki csak akkor akar szünetet, ha mással akar dugni vagy unja a szexet? Meg hogy ezt a nők találták ki?! Nő vagyok, másfél éve van barátom, anno ő kért szünetet, mert voltak némi hullámvölgyek, kicsit sokat vitatkoztunk, azt mondta ő ezt nem bírja neki szünet kell. Belementem, igaz, azt a napot végigsírtam, nagyon hiányzott, este megkeresett, és bocsánatot kért, hogy most tudja csak igazán mit jelentek neki, és nagyon hiányzom, sőt még el is sírta magát. Soha nem láttam még sírni, nem az az érzékeny pasi.


Nem kell egyből arra gondolni hogy félre akar kúrni -.- Kérdezd meg miért akar szünetet. Ahogy az egyik válaszoló írta, tényleg valamilyen szinten megerősíti a kapcsolatot, bár én a mai napig hülyeségnek tartom ezt a szünet dolgot, akkor sem értettem vele egyet és azt hittem szakítani akar. Megmondtam neki utána, hogy én ilyenbe többet nem megyek bele. Ha szünetet kér, én szakítok.

2012. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!