Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ti milyen fiukat szerettek? Bövebben LENT

Figyelt kérdés

Aki sokat beszél vagy inkább olyat akiből ugy kell kiszedni néhány szavat?

Testalkatra nézve milyet?

Az iskola terén... valami extra tanulot,közepeset vagy rossz diákot?


2010. aug. 4. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik
2010. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elsővoltam - még odacsillagozva:


Mindenkinek más a szép, más a jó


22F

2010. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én nem beszélek sokat de keveset se .

viszonylag magas vagyok

annyira nem vagyok jó tanuló de ami érdekel azt megtanulom..

16/f

2010. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

annyi az egész,hogy fogjon meg benne valami.

és az nem a tökéletes testalkata lesz vagy a jó tanulása ahhoz hogy belé szeressek..

2010. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem szavat hanem szót.

legyen értelmes ne olyan idióta mint a mai fiúk(tisztelet a kivételnek ami sajnos kevés)ne legyen nagyképű ne menőzzön, legyen kedves és jófej.testalkatra ne legyen egy kigyúrt állat de azért legyen rajta egy kis izom!

ne legyen rossz tanuló inkább közepes és persze beszélni lehessen vele egy szóval olyan mint a BARÁTOM:):):)ilyen fiúból kéne sok..!

2010. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha valakiből csak harapófogóval lehet kihúzni néhány szót. Egy idő után már idegesítene a saját hangom.

És legyen intelligens és művelt is, mert az elég gáz, ha nincs közös beszédtéma. Nyilván a nem annyira okos lányoknak a nem annyira okos fiúk jobban bejönnek.

2010. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azokat a fiúkat szeretem akik nem tesznek fel ilyen kérdéseket
2010. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehessen vele jókat beszélgetni, viszont ne akarjon mindig okoskodni. Nemkell hogy húde kigyurt legyen. Még a mackós alkat is elmegy nálam de nagyon tetszik ha szálkás a pasi és van egy kis hasizma. Nemkell hogy kitünő tanuló legyen ha nem szorgalmas és nemnagyon szeret tanulni az se baj viszont azér 3-4 es azért legyen. De mindenképp legyen inteligens és ne egy tuskó állat:)


Remélem tudtam segíteni!

További szépnapot mindenkinek:D:D

2010. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
azokat akik nem rohangálnak mnidig más nő után ha van bőjük..és nem rondák..nekem ennyi elég lenne,de ilyen pasi nincs.
2010. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
KÖszi az utolsonak... Hasznos volt !
2010. aug. 4. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!