Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod amúgy mindenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod amúgy mindenben szuper, de a házimunkát magától nem, csak kérésre csinálja, az mekkora gond?

Figyelt kérdés

Nem lusta, szimplán nem veszi észre azokat a dolgokat, amiket én.

Elmosogatni elszokott szó nélkül maga után, de például a pulton a morzsákat mintha nem látná :D Vagy például ha főz (szokott, szereti is csinálni) akkor a tűzhelyen mintha nem látná utána a pici olajfoltokat.

Mikor megkérem valamire, szó nélkül megcsinálja és látom, hogy igyekszik, hogy 50-50%ban osszuk el a házimunkát, hisz mindketten ugyanannyit dolgozunk, csak nekem ezek úgy berögződtek kiskorom óta és csinálom, amint meglátom. Neki fel kell rá hívni a figyelmét arra, hogy pl sok a szennyes meg ilyesmi. Addig fel se tűnne neki , amíg el nem fogy az összes tiszta pólója :D


Sztorihoz hozzátartozik, 23 éves a lelkem és most először költözött el a szülői házból. Másfél éve vagyunk együtt amúgy és a legszuperebb ember a világon, ezt nem is érzem "hibának", csak kíváncsi vagyok a véleményekre, esetleg másnál is van-e ilyesmi jelenség?


22L


2020. aug. 6. 14:33
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gond, ha szólsz neki és ő megcsinálja. Előbb utóbb lehet, hogy még magától is eszébe jut majd, hogy pl. le kéne törölni az asztalt. Sokan még akkor sem csinálják meg, ha szólnak neki. :D
2020. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, elnézve az átlag magyar férfiakat és kapcsolatokat, ha tényleg minden más rendben, és ilyen téren is csak annyi a gond, hogy nem látja meg magától, akkor ez így még vállalhatónak tűnik. Nyilván jobb lenne, ha nem kellene szólni. De gondolj arra is, hogy mennyivel rosszabb is lehetne. Lehetne úgy is, hogy hiába szólsz. Vagy lehetne más téren probléma, összeférhetetlenség. Qrva nehéz olyat találni, akivel minden stimmel.
2020. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Tehát egy szóval igénytelen a párod. Engem zavarna, mert igényes, tisztaságszerető vagyok. De mindenkinek más a tűréshatára, neked kell eldöntened, hogy téged ez mennyire zavar.
2020. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is így van. Semmi baj nincs ezzel, nekem nem kerül semmibe megkérni őt és/vagy kiosztani neki a feladatot a magaméval együtt. Mondjuk én egyszerűen csinálom, a rakd rendbe a konyhát lefedi, hogy ha koszos a pult vagy a tűzhely, azt is le kell takarítani, nem csak elmosogatni, stb. Ezt egyszer elég volt megbeszélni azért...


Szerencsére én sem vagyok egy takarításmániás, így isten ments', hogy úgy toljam, mint anyám, aki szabadidejében gyakorlatilag elmosta előlem a bögrét még mielőtt letettem volna az asztalra üresen (számomra ez rohadt irritáló), úgyhogy azon sem kapunk össze, ha 2-3 naponta végezzük ezeket a műveleteket, mikor van is értelme (de ez csak személyes preferencia, én hétköznap örülök, ha lyuk van a fenekemen, nemhogy ilyenekkel szarakodjak).

2020. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Majd megtanultok élni egymás mellett.A minap ,képzeld egész nap lambériáztam,szabtamam a darabokat,szegőléceket készítettem,és kicsit meleg is volt a 30 fokban.Ebéd után folytattam,viszont otthagytam, basszus a tányéromat,de a morzsákat is képzeld!!!

És a munka befejeztével, miközben fürödni mentem,ő összesöpörte a törmeléket.Már csak azért is,hogy annyival is több időnk legyen egymásra.

Azért tudni kell,hogy meddig lehet elmenni bizonyos dolgokban.Hol kezdődik a b...ogatás,és hol,amikor törődünk egymással.

2020. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Gáz
2020. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Miért vagy akkora disznó 15-ös, hogy morzsásan zabálsz?
2020. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%

17#

Azért,hogy az olyan agyatlanok,mint te, takarítsanak.

Mert úgytűnik semmit se fogsz fel,abból amit írtam.

2020. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha 33 évesen lenne ilyen, nem kezdenék vele, de 23 évesen még menthető.
2020. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt a gond, hogy nem látja meg a házimumkát. Úgy oldottuk még, hogy amit meg kell látni, azt én csinálom, amit pedig bizonyos idöközönként, azt ö, pl. minden csütörtökön felmos, felporszívóz, minden reggel megnézi a mosogatógépet, ha mosott, kipakolja, minden szerdán és szombaton kitakarítja a wct, stb. Így kb.egálban vagyunk, söt néha ö csinál többet, de ezt soha nem tudhatja meg 🙂
2020. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!