Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdőre vonjam vagy hagyjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdőre vonjam vagy hagyjam, hogy miért volt óvszer a kocsijában?

Figyelt kérdés
Párom kipakolt a kocsijából és 4 óvszer is volt a dolgok között. A kocsit akkor vette, miután mi már egy éve jártunk. Amikor megismertem, egy óvszere volt, az mar azóta a gyógyszeres dobozban csücsül. Tavaly szakítottam vele, ez idő alatt társkeresőztünk mindketten, egy pár napot voltunk így. Ezalatt lehet, hogy felszedett valakit, de akkor azt adta elő h nem volt senkivel szex, és nem volt telefonhívása vagy olyan, hogy ne tudnám, hol van, de lehet, csak nem tűnt fel. Az óvszer lejárata 2022, és utánanéztem, hogy 5 év a lejárata, tehát nem akkor vette, elképzelhető, hogy kapta a haverjától és 3 vagy 10es kiszerelések vannak. Ez szarul esik h pár napot külön és már óvszert szerzett. Problémáznék ezen neki, de lehet, nincs értelme, nwm tudom hogy tegyek. Jelenleg fel vagyok dúlva :-(

#Óvszer hazudik
2020. aug. 7. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Kérdezzem meg tőle, hogy miért szerzett óvszert?
Ne hozzam fel a témát.
40 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
22%
Az okos nő megtanul hallgatni és vár.
2020. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%
Ha mindketten társkeresőztetek azonnal akkor min vagy kiakadva? 🤦‍♀️
2020. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Azon h azt mondta h nem szexelt, mégis ott az óvszer. Lehet h tényleg nem szexelt, de mégis, minek szerzett óvszert már pár nap alatt...
2020. aug. 7. 19:37
 4/43 anonim ***** válasza:
87%
Ha ott az óvszer akkor nem használta... Ha meg lett volna lehetőség akkor használta volna. Azt sem tudhatod hogy mennyi volt ott. Ha ennyire zavar akkor kérdezd meg tőle.
2020. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%

Ha te dobtad ki, akkor semmi közöd hozzá, hogy azalatt az idő alatt mit csinált, amíg nem fogadtad vissza... Lehet, hogy így akart továbblépni.


Mikor megnyitottam a kérdést, azt hittem, hogy a pár fogamzásgátlóval védekezik, és így talált óvszert a lány, na az valóban komoly gond lett volna, na de ez...

2020. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
22%
Nekem rosszul esne. Mi is szakítottunk pár hónapra.. Kb 3 ami külön voltunk és bár ismerkedtünk egyikünk részéről sem volt semmi sem. Ha ebben hazudott volna és utólag megtudnam igenis rosszul esne hogy hazudott. De nektek napokrol van szó.. Ez gazabb mert kell azért idő ha tényleg szeret valaki valakit, nem egyből megyek más ágyába.. Nemis bírnám lelkileg, ez persze én vagyok. Én megkerdezem a helyedben. Sima 😄28.l
2020. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
84%
... mert szexelni akart ha már dobtad őt.
2020. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Ha rögtön szexelni akart, akkor ennyit is jelentett a kapcsolatunk neki. Ez rossz érzés.
2020. aug. 7. 19:44
 9/43 anonim válasza:
100%

Ez komoly? Milyen kapcsolat lehet az olyan ahol nem mered megkérdezni hanem helyette itt teszed fel a kérdést...

Ha elfogadsz egy tanácsot: ha ennyi bizalom nincs benned feléje, plusz ennyit nem mersz tőle megkérdezni ez a kapcsolat már rég halott....

Ha így viszonyultok egymáshoz nem is csodálkozom azokon az óvszereken...

2020. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%
Szakíts újra....
2020. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!