Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, egy Drámakirály a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, egy Drámakirály a párom!? Miként reagáljak?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, drámázni tudok én is, de már belefáradtam. Van mögöttünk 2 rázós év, egy közös baba, de 2 otthon.

Hatalmas vitáink mögött sokszor nincs semmi. Eleinte elengedtem a gyeplőt, és rendesen kiakadtam, de már alig.

Viszont azt veszem észre, hogy a párom meg totál belelovallja magát. Hazaér melóból, úgy néz rám, mint 1 darab sz@rr@ (már bocsi). Minden szavamon képes kiakadni, ha épp semmi bántót nem mondtam, akkor meg azon, hogy "mindig a tiéd kell legyen az utolsó szó?!?!?"

Már azt is elhagyom, nem zárok le általa feltett kérdéseket válasszal, pláne, hogy csak kekeckedésből teszi fel. De ilyenkor meg képes hosszú percekig pampogni.


Esküszöm, szeretem a párom, de amikor rajta van a dili, akkor meg tudnám folytani 😅

Mit tegyek?!?

Mosolygós, vidám anyukája szeretnék lenni a gyermekemnek!!!

Hogyan maradjak "sértetlen"???


Drámakirályok! Ha magatokra ismertek, plíz! Mi az, ami a legkevésbé borít ki ilyenkor titeket? Mitől nyugszotok meg?

(Ölelés nem játszik, simán lefejt magáról és arrébb tesz...)


Bárki, aki tapasztaltabb, helpmííí!!!



#dráma #vita #Drámakirály
2020. aug. 7. 23:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésed címe olyan mint egy Mónika show rész.
2020. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondatom: "Őszinte leszek, drámázni tudok én is, de már belefáradtam..."


Az, hogy Te "már" belefáradtál nem vonja maga után,

hogy ő is abba tudja hagyni.

Sőt nem is biztos, hogy úgyérti....: cserébe neki is be kéne fejezni.


Feltétlen érdemes lenne megbeszélni vele.

2020. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Egy pasi akkor áll neki ők nélkül is kötözködni, ha okit keres a szakításra, vagy felmentést akar arra, hogy miért jogos, ha félrelép. Ez a "házasságunkban csak vita van, nem vagyok boldog" igazolása, amit a szeretővel is megetet. Esetleg azt akarja kiprovokálni, hogy te dobd ki őt.

Ha mosolygós, kiegyensúlyozott anyiluka akarsz lenni, az legfeljebb szingliként lesz lehetséges. Nem egy olyan kapcsolatban, ahol állandó a feszültség.

Jó lenne azon is elgondolkodni, kedves _anyuka_, hogy mennyire jó a _gyereknek_, ha ebben nő fel. Szerinted ő ebben nem sérül? Érte vagy felelős, nem az idegbeteg pasidért.

2020. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
Vigyél neki egy sört.
2020. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#9, ha a babával rendesen viselkedik, az lényeges enyhítő körülmény.

Nálam biztosan, ezért vissza is vonom az éretlenséggel kapcsolatos megjegyzéseket.


Ettől azért nem elfogadható a viselkedése.


Apám is ilyen módon terrorizálják anyákat, nem volt valami kiegyensúlyozott gyerekkorunk. Gondolom az se véletlen, hogy 40-50 korunk körül mind elválunk.

Az egyik úgy halt, hogy 15 éve nem is találkoztunk, a másik most vágta be a durcát.

Szóval, a jó periódusában tisztázzátok ezt.


Ki lehet ebből mászni, nekem pl sikerült.

De hosszú távon nem lesz boldog család, ha 10 napokra lefagy a békesség.


Olyat ismerek, akik úgy összekapnak egy fagyizáskor, hogy már látom a válópert, de másnapra túl vannak rajta.

De a ti kapcsolatotok nem ilyen.

2020. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

"ezek a legrosszabb napjai, általában 3 - 14 napig tart 1-1 mélypont"


És általában mennyi idő telik el két ilyen "mélypont" között?


És ugyanígy viselkedett azelőtt, hogy úgy döntöttél, hogy gyereket vállalsz vele?

2020. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom 2db 14 napos periódus közt van 1-2 jó nap.
2020. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj,de egy szó megragadta a figyelmem.

"Eleinte elengedtem a gyeplőt"

Mégis,mit jelentsen ez?Valami idomítható lónak,vagy állatnak nézed talán a másikat?

Nem e lehetséges,hogy valahol a kezdetek,kezdetén te voltál az,aki mindenben az utolsó szó voltál?

Aki megpróbálta megrendszabályozni,magához igazítani a másikat?

Mert nekem nagyon úgy tűnik,hogy ő besokalt mostanra,és nem nagyon kér már az ölelésedből sem,mert már tapasztalatból tudja, megintcsak valami célod,valami szándék,akarat van mögötte.

2020. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Majdnem, kb egál a jó és a rossz napok aránya.

A mi kapcsolatunk felettébb fura, mert egyrészt halálosan tudjuk szeretni egymást, de ez nagyon könnyen átment a másik végletbe.

Múlt idő, mert sokszor szétmentünk, de én már nem akarom ezt. Nem akarok harcolni.


Alapból nagyon összeillünk, életmód, gondolkodásmód, spec táplálkozás terén. Imádjuk a gyermekünket. Szeretnénk család lenni.


De ehhez nekem kell lennem a nyugalom és szeretet forrásának.

Nekem, aki alapból vadóc, hirtelen és konok vagyok.

Fogalmam sincs, miként változzak.


Ha sikerül, akkor tudom, hogy ő is fog...

2020. aug. 8. 10:01
 20/21 A kérdező kommentje:

Kedves 18!

Hasonló a szövegértelmező készséged, mint neki. Ő is kb ezt szűrte volna le, ha ezt olvassa.

De lássuk a kiragadott részt a szövegkörnyezettel együtt:

"Eleinte elengedtem a gyeplőt, és rendesen kiakadtam"


Tehát a saját érzelmeim felett hagyott el az önuralmam.


Miféle rossz cél az részemről, hogy normálisan szeretnék viszonyulni ehhez a problémához?

Felismertem, hogy nekem kell változtatni? Igen.

Nem őt akarom változtatni. Azt szeretném, ha tőlem, mellettem meg tudna nyugodni, és nem harcolna már a boldogságunk ellen - ez persze nem tudatos, ő is erre a családra vágyik.


De nem értem.

Sokszor ő sem engem.


Reméltem itt talán rábök valaki a megoldó kártyára és én azt felhúzhatom végre.

2020. aug. 8. 10:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!