Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, egy Drámakirály a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, egy Drámakirály a párom!? Miként reagáljak?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, drámázni tudok én is, de már belefáradtam. Van mögöttünk 2 rázós év, egy közös baba, de 2 otthon.

Hatalmas vitáink mögött sokszor nincs semmi. Eleinte elengedtem a gyeplőt, és rendesen kiakadtam, de már alig.

Viszont azt veszem észre, hogy a párom meg totál belelovallja magát. Hazaér melóból, úgy néz rám, mint 1 darab sz@rr@ (már bocsi). Minden szavamon képes kiakadni, ha épp semmi bántót nem mondtam, akkor meg azon, hogy "mindig a tiéd kell legyen az utolsó szó?!?!?"

Már azt is elhagyom, nem zárok le általa feltett kérdéseket válasszal, pláne, hogy csak kekeckedésből teszi fel. De ilyenkor meg képes hosszú percekig pampogni.


Esküszöm, szeretem a párom, de amikor rajta van a dili, akkor meg tudnám folytani 😅

Mit tegyek?!?

Mosolygós, vidám anyukája szeretnék lenni a gyermekemnek!!!

Hogyan maradjak "sértetlen"???


Drámakirályok! Ha magatokra ismertek, plíz! Mi az, ami a legkevésbé borít ki ilyenkor titeket? Mitől nyugszotok meg?

(Ölelés nem játszik, simán lefejt magáról és arrébb tesz...)


Bárki, aki tapasztaltabb, helpmííí!!!



#dráma #vita #Drámakirály
2020. aug. 7. 23:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy f*sz.
2020. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
18 elmúltál? Ez brutális. A valóságban is ilyen stílusod van?
2020. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%

"Hazaér melóból, úgy néz rám, mint 1 darab sz@rr@" Talán azért mert az vagy?

Csak kérdezem. 😀

2020. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Szuper válaszok! 😄😄😄


Első: nem egy f.sz, általában értelmes és romantikus, a leírtak a legrosszabb napjaira vonatkoznak. Azokat szeretném átvészelni


Második: választékosan írok, és többnyire így is beszélek


Harmadik: egyáltalán nem.

2020. aug. 7. 23:47
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Akkor bocs. Bár ha belegondolsz akkor a drámakirály mellé (párod) drámakirálynő (te) illik. Nem?
2020. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hülye egy ember.

A babával is ilyen?

Vagy egyáltalán fürdeti, pelenkázza, bármi?

Szerintem egy éretlen pöts, akinek korai, vagy soha nem való az apaság.

De lépni nem mer, azért provokál téged, küld már végre el.

Szerintem ne húzd sokáig!

Így élni 2-10 év múlva is?

2020. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%

Leírtad, hogy mit csinál a pasi, de nem írtad le hogy mit csinálsz te.

Kétlem, hogy valaki jókedvében magától ilyenné válna.

Elég könnyen van megfogalmazva a kérdés és látszik belőle a véleményed az egészről. Szerinted két ember kapcsolata és két ember

közös konfliktusai nem két emberen múlnak, hanem rajta, mert ő a dráma király te pedig csak mindenben segítségére lennél, de hát sajnos nem tudod őt megbékíteni hiába próbálkozol.

Kérlek... a felelősség hárítás az nagyon megy.

Ne érts félre n azt mondom, hogy a pasi egy szent. Jó eséllyel inkább mindketten ugyanannyira felelősek vagytok.

2020. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

"Eleinte elengedtem a gyeplőt, és rendesen kiakadtam, de már alig."

Lehet egyfajta poszttraumás stressz szindróma. Elcseszted az elején, így túlreagál mindent is. 😃

2020. aug. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves 6os!


Kiváló Apja a babánknak, mindent megtesz körülötte, csak velem ilyen. De nem állandóan, mint fentebb írtam, ezek a legrosszabb napjai, általában 3 - 14 napig tart 1-1 mélypont. :/

2020. aug. 8. 05:26
 10/21 A kérdező kommentje:

Kedves 7es: Az első mondatom: "Őszinte leszek, drámázni tudok én is, de már belefáradtam..." Viszont a kérdést nem magam miatt tettem fel, ezért nem ragoztam. Mostanában inkább elzárkózom előle, ha rajta van a dili, egy lelki üvegbúrában vagyok a babóval... Igaz, szoktam pofákat vágni, de pont emiatt inkább elvonulok. Nem nagyon vagyok ura az arcomnak.


Kedves 8as, meglehet, de ő alapból ilyen. Ismerem az exeit, velük is ilyen volt - a rossz napokon.


Minden helyzetváltozást, stresszt így vezet le.

2020. aug. 8. 05:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!