Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van ezzel a csajjal? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a csajjal? Még szeret? Megőrült? Bekattant? Vagy mi? Hosszú, de fontos! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Na szóval, az volt a szitu, h dobtam a bnőmet 8 hónap után, mivel már nem szerettem... Nagyon messze lakunk.., nem volt lehetőség h személyesen elmondjam, ezért telefonon beszéltünk 1.5 órán át, és utána msnen is folytattuk. A lehetőségekhez képest próbáltam a "legnormálisabban" szakítani vele. Nagyon pityergett akkor, de megbeszéltük, h beszélgethetünk ugyanúgy, talizhatunk is, ha neki az úgy jobb. Másnap reggel letiltott msnen, nem beszélt velem.. trágár üzenetekkel bombázott, rejtett számon éjfélkor hívogatott 4-5 napon keresztül folyamatosan... utána azt hittem megvan nyugodva végre, és minden rendben. Velem ügye nem beszélt továbbra se, ezért felhívta az anyukámat, hogy minden ajándékot amit adtam neki, visszaadja, mert nem akar rám emlékezni... Elérkezett ez a nap is.. ( tegnap ) a fényképemet amit elkért összevágva kaptam vissza, ráírva h hazug, a macit amit adtam, összefirkálva angolul és magyarul egyaránt, h HAZUG HAZUG HAZUG... ( azért írta h hazug, mert azt hiszi sosem szerettem..., és erre abból következtet, h én dobtam őt.. vagyis nem tudja elviselni h dobták) és azt hittem most már tényleg nyugalom van.. DE nem.. Állandóan csengetett a kaputelefonba, aminek nagyon irritáló hangja van.. tudtam h ő az, 4edxre vagy 5ödxre mikor csengetett lementem, kinyitottam az ajtót, és mondtam h mennyen el innen, ez zaklatásnak minősül, hagyjon engem békén, és a kapcsolatunknak vége.., erre ő bejön az ajtón, tökön rúgott.., Utána elkezdtem vele üvöltözni, h azonnal takarodjon ki a házamból, vagy felpofozom. Szóltam a két bnőjének akik vele jöttek, h azonnal takarítsák ki innen, vagy tényleg először fogok felpofozni egy lányt.. Próbálták.. de nem sikerült, utána lefogtam, h kivigyem, erre felém fordul, és elkezdi rugdosni a lábszáramat, amit én megelégeltem, és mondtam neki h takarodjon el most már, vagy felpofozom, tovább folytatta, hergelt, mondta h csapjam csak pofon, adtam neki egy apróbb pofont.. nem volt nagy.. még az arca se lett piros, semmi.., ezután a kezét kifordítottam, felnyomtam a háta közepéig, és kitoloncoltam a házból.. Ezek után felhívja az anyukámat, h mit képzelek ÉN, hogy őt pofon mertem ütni.. anyukám erre berágott nagyon.., meglett beszélve minden.. de a csaj a mai napig azt hiszi, h neki van igaza, és a pofon nem volt jogos... Sose ütöttem lányt.. nem is akartam soha.. de ez a helyzet muszáj volt.. az együtt töltött idők alatt szám szerint 7 db olyan karmolása van, ami kihegesedett.. és ottmarad örökre.. a lábamon is vannak kék lila foltok.. A csaj 13.., én 14.. Mit szóltok? Ilyen helyzetben mit lehet még tenni ? Mert én nagyon bánom h megütöttem.. de szívem szerint a fogát ütöttem volna ki.. de a türelmem hatalmas... Ti mit tettetek volna ?
2010. aug. 4. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jól tetted, hülye az ilyen csaj! így járt! mongyuk meglepődtem a korotokon..:D
2010. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:D hát igen... tudom.. mást nem lehetett volna tenni ... de sztem a csaj közveszélyes... amíg együtt voltunk.. nem telt el olyan nap.. h egyszer "poénból" vmit csinált volna velem.. Leöntött baracklével.., vagy viccből adott egy nagy pofont.. unalmába a lábam rugdosta.. , teljesen elvakított a szerelem :S utólag már azt sajnálom, h nem egy nagy pofonnal kezdtem a kapcsolatot... máshogy meglehetett volna oldani ezt sztetek :S ? vagy fog még keresni?
2010. aug. 4. 13:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem veled ilyen szempontból jól járt..

Ahogy ismerem magam, én felpofoztam vna ott helybe..

Mi az h. bejön a udvaromba vagy házamba, tökön rúg,rúgdos, stb és még neki áll feljebb ha kap egy pofont..?

Ne bánd, jogos volt, nem Te mentél hozzá balhézni...

de az azért érdekes, h. egyedül nem mert oda menni, csak barátnőkkel..

2010. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
miután anyum kiment.. személyesen megbeszélni vele.. a két bnője is eléggé ellene fordult.. de ez a csaj.. olyan makacs.. h az csak na.. 3 felnőtt, az én anyum, az ő anyuja, meg az egyik bnőjének az anyja is próbálta észhez téríteni, h értse meg h mit képzel magáról.. de ő mind3ukkal veszekedett.. h de értsék meg h neki van igaza -.-"
2010. aug. 4. 13:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék az ő verziójára is, szerinte hogy történtek a dolgok.
2010. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
már meghallgattam az övét is.. egyik közös ismerősünknek mesélt, aki bemásolta a szöveget.. Ugyanigy mondta el.., annyi különbséggel, h ő engem jogosan rugdosott meg, és hogy azért nekem nem kellett volna pofán verni,és nem kellett volna üvöltöznöm vele.., ahnem megbeszélhettük volna.. Ezért mondom.. csajjal pszihés gondok vannak sztem.. Mi az h tökön rúg, aztán ülünk le megbeszélni ?!
2010. aug. 4. 13:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon messze lakik, és úgy veszem ki szavaidból, ennek is köze volt a szakításhoz. De ennek ellenére állandóan csenget a kaputelefonban?

Amikor ajtót nyitsz, midnenkit zaklatással vádolsz meg?

Tudod, én elhiszem, lehet, hogy egy hisztis p***át fogtál ki, de kicsit a sztorid sántít. Lehet, nem csak benne van a hiba ám.

2010. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát én már kész vagyok az idegtől.. a szülei bent dolgoznak a városban, és ilyenkor eljön hozzánk.. (panelben lakunk) és nem 1 v 2 csengetést művelt.. többszörösen.. állandóan itt csengetett nálunk.. esténként nem lehet bekapcsolva hagyni a telóm... mert mindig hivogat... ez volt szinte az első este h nem hívott..
2010. aug. 4. 14:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó, de egyik pillanatban nagyon távol lakik, a másik pillanatban meg állandóan erre kószáll?

Kicsit türelmesebbnek kéne lenned, mert úgy veszem észre, elég hirtelen felkapod a vizet.

2010. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen.. eléggé gyorsan felkapom a vizet.. könnyű az idegeimen táncolni.. főleg hogyha nap mint nap hivogatnak.., mikor meg felveszed, nem szólal bele senki.., elég borzasztó.. és lassan már 1 hónapja szakítottunk, és elvileg csak most zárta le.., legalábbis bnőivel most beszéltem.., nekik aztmondta h lezárta az ügyet.., de ők nem hisznek neki.. ezért aggódok.. Én már szeretnék más lányok felé kacsintgatni.., de így lehetetlen... mostmár talán.. de sajnálom h ehhez pofon kellett..
2010. aug. 4. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!