Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert hagyott el? Amikor a 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hagyott el? Amikor a 2. babaval terhes lettem attol a naptol amikor megtudta, elkezdett discozni es fiatal csajokat szedett fel. Szoval teljesen megörült, haza is csak zuhanyozni es aludni jart.

Figyelt kérdés
Aztan elment egy fel eve külföldre es azt mondta, hogy menjünk utana, mert ö nem akar itt nemetorszagban maradni. De mar 3 hete ki van kapcsolva a telefonja es nem jelentkezik.2 het mulva szülök, teljesen ki vagyok idegileg. Miert csinalja ezt? Mar többször is megcsalt, mindig megbocsajtottam neki es erre most a gyerekeire sem kivancsi? Biztos uj baratnöje van, de akkor sem ertem, hogy a gyerekeit, hogy tudja ilyen egyszerüen elfelejteni!
2010. máj. 23. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy féreg.Sajnállak..
2010. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyszerű,de inkább hagyd a francba.
2010. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Sorry, az élet xar.
2010. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég.. megbocsájtani ennyi megcsalást? Figyelj. Ha szeretnéd, hogy a gyerekeid ne úgy nőjenek fel, hogy az anyjuk tiszta ideg, egy ilyen mocsok apa mellett, inkább hagyd el... nem csak a te érdekedben, a gyerekeidében is. Rám sem kíváncsi az apám, szóval igen, van ilyen, hogy valakit a gyereke nem érdekel... Remélem valamit segítettem.

72es

2010. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat azt ertem,hogy egy fereg,de nagyon faj ez pont szüles elött.Talan kesöbb,ha a baba nö mar könnyebb lesz elfelejteni.Csak nem ertem,hogy mivel erdemeltük ezt ki?
2010. máj. 23. 19:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínű semmivel, de vannak ilyen emberek...
2010. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat a legjobb meg az egeszben,hogy amikor megismerkedtünk 2 evig ugy tudtam,hogy ö spanyol.Aztan amikor az elsö babaval terhes lettem,elkezdett arabul beszelni a parom es kiderült,hogy ö algeriai csak spanyolban nött fel.Szoval minden hazugsag volt amit csinalt.Tönkretette az eletemet.Most itt vagyok gyerekekkel apa nelkül es azt sem tudom ki ez az ember valojaban akivel több mint 4 evig együtt voltam...
2010. máj. 23. 19:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten! És ilyen hazugságok után már a 2. gyereket szülöd neki? Most ezt nem írod komolyan :S... Fúú... Egyáltalán nem érdemel meg téged...
2010. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elöször minden olyan tökeletes volt vele,figyelmes volt,segitett a haztartasban,mindig együtt mentünk mindenhova,ugyereztem,hogy nagyon szeret.Es szep lassan kifordult magabol.A kislanyt is imadta,fürdette,etette,tisztaba rakta szoval minden olyan szep volt.Most meg nem tudom melyik az igazi enje.
2010. máj. 23. 19:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Elképesztő a történeted és nagyon nagyon sajnálom. Remélem a kisbabád sok erőt ad majd neked ahogy látod szépen fejlődni. Ne gondolj erre az emberre, egy könnycseppet sem ér meg. Én a helyedben nem hogy nem keresném hanem még a telefonszámot is lecserélném, az ügyvédemmel meg szépen intéztetnék egy kis gyerektartást. Ilyen nincs, hogy így lelépjen valaki. Én babysitterként dolgozom külföldön, nagyon is belelátok "számomra idegen" családok mindennapi dolgaiba, de ilyen morbid dolgot még csak hallani sem hallottam, hogy az derüljön ki valakiről, hogy még a származásáról is hazudott. Nagyon sajnálom tényleg és rengeteg erőt kívánok és sok egészséget Nektek a picikkel.

21/Leányzó

2010. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!