Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan taszíthatom el magamtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan taszíthatom el magamtól a srácot, aki már nem érdekel?

Figyelt kérdés

Januárban egy egyetemi bulin megismerkedtem egy sráccal. Még aznap este együtt mentünk vissza a koliba (egy helyen laktunk). Sokat beszélgettünk, és később is volt alkalmunk együtt bulizni és kocsmázni. Gyakran előfordult, hogy hajnalig beszélgettünk, és nagyon is élveztem az ilyen pillanatokat. Az ölelésen kívül nem történt más fizikai kontakt közöttünk. Nagyon szimpatikus volt, szerettem a társaságában lenni.

Azonban a kialakult helyzet miatt mindenki hazaköltözött, és így fogalmam sem volt, hogy mi lesz velünk. Napi szinten üzenetezgettünk egymásnak, bevallotta, hogy nagyon teszem neki, és többször kitárgyaltuk a közös pillanatokat élőben. Írkálás alatt nagyon közel kerültem hozzá, és már meg is beszéltük, hogy szeptemberben élőben ott folytatjuk, ahol abbahagytuk, és akár kapcsolat is lehet belőle. Megállapodtunk, hogy nyár folyamán szabad ismerkedni másokkal, de a srác nagyon elhatározott volt, folyamatosan azt hajtotta, hogy őt nem érdekli más lány.

Mégis 1 hónapja azt érzem, hogy gondok vannak ezzel a "kapcsolattal", és nem szivesen folytatnám. Kialudt a tűz iránta, rájöttem, hogy nem is szimpatikus külsőre, se belsőre. Utóbbi időben kezd idegesítővé válni számomra. Folyamatosan hosszú regényeket ír magáról, hogy mi történik vele és a családtagjaival, barátairól mesél, mindig mond valami plusz információt, amik engem nem feltétlenül érdekelnek. Többször elmeséli ugyanazt, ismétli önmagát. Néha gondol egyet, és feltesz kérdést nekem, de olyan zsibbasztóan fogalmazza meg, hogy többször kell elolvasnom, mire megértem. Egyszer küldtem magamról képet, és regényben áradozott róla, hogy milyen gyönyörű vagyok, ilyet csak álomban lát, és aztán persze szóvátettem, hogy elmondása szerint nem is nyálas pasi(ő mondta magáról, hogy nem szokott lányokat dicsérni). Majd felhívta egy közös barátnőnket, és rólam kérdezgetett, hogy hogyan viselkedjen velem, és hogy nekem mi az, ami nem nyálas, illetve arról is kérdezgette a barátnőmet, hogy én szoktam-e fiúkkal kavarni bulikban.. Ezeket mind a barátnőmtől tudom, fél óráig kérdezgetett a srác rólam telefonban, és faggatta őt. Ezt is kicsit negatív dologként élem meg, mert az jön le, hogy eléggé féltékeny rám, és még zaklatja is a barátnőmet... Azonkívül pedig napi szinten elmondja, hogy ő már mennyire várja, hogy végre élőben lásson, és hogy majd menjünk bulizni, és hogy annyi terve van velem.. De én meg teljesen elhidegültem tőle, nem lennék szomorú, ha az üzenetezgetés is megszűnne.. Elkerülni szeptemberben pedig nem tudom, mert tudja ő is, hogy ugyanabba a kollégiumban leszek, mint tavaly.

Hogy tudnám eltaszítani magamtól? Nem akarom megbántani, mert semmi rosszat nem tett, csak miután hónapokig neten tartottuk a kapcsolatot, ez alapján, ahogy megismertem, nem hiszem, hogy élőben el tudnám viselni, és talán még kavarni sem szeretnék. Ő pedig eléggé belémhabarodott.. Mit tegyek? 20/L és 21/F


2020. aug. 9. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyenesen, becsülettel megmondod, hogy nem szeretnél vele már beszélgetni.


Ezt teszi egy ember.

2020. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Mutas be neki engem mint a párodat aztán majd megéri.

22F

2020. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van: az egyik hogy letiltod és nem válaszolsz neki többet, illetve levegőnek nézed majd szeptembertől.

Ez nem túl etikus, viszont sokan sajnos ezt választják.

A másik pedig, hogy leírod neki kerek perec amit most ebben a kérdésben is.

Ne törődj azzal mit fog gondolni erről, mert: minél tovább hülyíted annál szarabb lesz csak.


Egyébként ismerem a szituációt, tudom milyen kellemetlen egy ilyen "online napi szintű randi" mikor már a hátad közepére sem kívánod az illetőt.

Szóval 100%-ban megértelek.

Írd le neki azt amit a kérdésben, lehetőleg minél hamarabb (mindkettőtök érdekében).

2020. aug. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hellmano ***** válasza:
Megírod neki, hogy rájöttél nem illetek össze, teljesen más a gondolkodásotok és életszemléletetek. Máshogy látod a világot, mint ő így nem tudnátok jó párt alkotni. Ezzel nem is leszel sértő és megis fogja érteni, hogy felesleges próbálkoznia. Szeptembertől meg csak maradjon a köszönés és semmi más, mert akkor nyomulni fog, ha engedsz a beszélgetéseknek stb. annak ellenére is, hogy te nem szeretnéd.
2020. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!