Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A dolog kicsit hosszú lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dolog kicsit hosszú lesz, járt már e így valaki esetleg,és hogy van e még visszaút nekünk ?

Figyelt kérdés

Úgy 3 hónapja elköltözött a barátom tőlem,mert mind a kettőnknek időre volt szüksége.

Sajnos a szüleim nem egyszerű esetek,állandóan belénk kötöttek,hiába adtunk pénzt és dolgoztunk mindig,valami sosem volt jó.

Ő nem bírta, elköltözött,de én nem akartam a szüleihez menni,csömörből vödörbe..azóta minden más lett.

A barátom eleinte mindenben támogatott,aztán megváltozott.

Állandóan a haverjaival lógott,mindig buliba mentek, péntek estétől vasárnap délutánig elérni sem lehetett mert vagy bulizott vagy éppen azt pihente ki.

Alig beszéltünk,és lezártam a dolgot vele.

Ez így nekem nem volt jó

Hogy ennyire könnyen eldobott engem a barátok miatt,hogy a szakításra is annyit írt,hogy megérti és így lesz a legjobb.

Mert ő élni akar,mert 7 évig beteg volt,7 évbe telt amíg újra lábra állt és újra igazi ember lett belőle.

Ezt a részét megértem.

De azt nem,hogy ha ezt tudta, hogy még 32 évesen nem áll készen a dologra,akkor miért jött össze velem.

Lehetséges az, hogy ezek után, még van esély arra,hogy egy pár leszünk ?

Tudom,önző ember,tudom és látom mit csinált,mit nem,de szeretem ,és ma megfordult a fejemben a kérdés,hogy ezek után lehetséges hogy még visszatalál hozzám ?



2020. aug. 11. 10:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocs utolsó vagyok és szar a telom 🤗😀
2020. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10-es.

Letiltottam mindenhol,töröltem a számát,aztán azt látom hogy WhatsAppon elkezdett írogatni nekem.

Azt mondta nem akarja hogy elveszítsük egymást,és azzal hogy elèrhetetlennè tettem magam,megijedt.

Most 2 napja újra beszélünk,próbálunk mindent átrágni,mindent átgondolni,mert szeretné,hogy újra együtt legyünk.

Meglátjuk,remélem én is majd arról tudok beszámolni,hogy újra együtt és minden jó.

Szeretem őt.

És tudom,hogy ő is engem.

2020. aug. 13. 10:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!