Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A dolog kicsit hosszú lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dolog kicsit hosszú lesz, járt már e így valaki esetleg,és hogy van e még visszaút nekünk ?

Figyelt kérdés

Úgy 3 hónapja elköltözött a barátom tőlem,mert mind a kettőnknek időre volt szüksége.

Sajnos a szüleim nem egyszerű esetek,állandóan belénk kötöttek,hiába adtunk pénzt és dolgoztunk mindig,valami sosem volt jó.

Ő nem bírta, elköltözött,de én nem akartam a szüleihez menni,csömörből vödörbe..azóta minden más lett.

A barátom eleinte mindenben támogatott,aztán megváltozott.

Állandóan a haverjaival lógott,mindig buliba mentek, péntek estétől vasárnap délutánig elérni sem lehetett mert vagy bulizott vagy éppen azt pihente ki.

Alig beszéltünk,és lezártam a dolgot vele.

Ez így nekem nem volt jó

Hogy ennyire könnyen eldobott engem a barátok miatt,hogy a szakításra is annyit írt,hogy megérti és így lesz a legjobb.

Mert ő élni akar,mert 7 évig beteg volt,7 évbe telt amíg újra lábra állt és újra igazi ember lett belőle.

Ezt a részét megértem.

De azt nem,hogy ha ezt tudta, hogy még 32 évesen nem áll készen a dologra,akkor miért jött össze velem.

Lehetséges az, hogy ezek után, még van esély arra,hogy egy pár leszünk ?

Tudom,önző ember,tudom és látom mit csinált,mit nem,de szeretem ,és ma megfordult a fejemben a kérdés,hogy ezek után lehetséges hogy még visszatalál hozzám ?



2020. aug. 11. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nézzük a matekot. 18 volt akkor, amikor beteg lett a leírásod alapján és a komplett huszas évei kimaradtak. Valahol igen, simán lehet, hogy úgy érzi, neki most élnie kell. Lehet, hogy csak most ébredt erre rá 3 hónapja.

Viszont te minek akarsz vissza bármikor is valakit a jövőben, aki csak így lelépett? Mi a garancia, hogy nem lépne le megint? Bízni se tudnál már benne.

Próbáld meg élni a te életed, mert neked is csak ez az egy van.

2020. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés most jött nekem,mert szeretem még mindig.

És igen,a komplett fiatal évei kimaradtak,amit megértek, maximálisan,és nem is bántottam érte.

Éljen,örülök,hogy boldog és jól van.

Viszont szeretem,és végig a kapcsolatunk alatt is azt éreztem,hogy ő is szeret.

Még most is.

Ezt tudom.

De neki jobb így,de azt mondta nem nélkülem jobb,hanem él és végre magára gondol.

Van egy tetoválásom a nevével.

Néhány napja kérdezte hogy mit csinálok vele.

Akkor sírva annyit mondtam, hogy éld ki magad,bulizz,aztán mi úgyis örökre együtt leszünk,úgyhogy nem fogok semmit csinálni vele.

Annyit mondott erre,hogy jó ötlet.

Azóta nem beszéltünk.

És ezen agyaltam ma,ma komolyan megfordult a fejemben,hogy talán nekünk még nem most kellett volna találkozni.

Nem tudom,ne nézzetek hülyének .

Anyukám aput 28 évesen ismerte meg,de alkoholista volt.

Anyu így nem akart tőle semmit

Apu elment és 5 év múlva tért vissza.Tisztán.

És azóta is boldogok,talán emiatt gondolom én is,hogy még lehet valami.

Lehet valaki naivnak néz,de szeretem.

2020. aug. 11. 11:00
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Szomorú történet, remélem jó vége lesz.
2020. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

*Mert ő élni akar,mert 7 évig beteg volt,7 évbe telt amíg újra lábra állt és újra igazi ember lett belőle.


Arra voltál neki jó, hogy melletted felálljon. Sosem szeretett.


Ha szeretett volna, akkor a mai napig melletted lenne. Ugyanis egy ilyen helyzet után, ha van szeretet el nem mozdítható a másik ember egy ilyen ember mellől.

2020. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A jövő teljesen kiszámíthatatlan, ahány kapcsolat, annyiféle fordulat, hiszen az emberek is minden kapcsolatban teljesen eltérőek. Szóval megjósolhatatlan.

A helyedben nem számítanék arra, hogy újra összejöttök. Élném a saját életem és megszakítanám vele a kapcsolatot, mert minden beszélgetés csak feltépi a sebeket, így pedig nem lehet gyógyulni. Koncentrálj magadra és nyiss másfelé. Élj, szórakozz, barátkozz, stb. Ne kornyadozz magadban, mert ez a legrosszabb.

Ha pedig az élet esetlen újra összehoz benneteket, az csak hab lesz a tortán. De az is elképzelhető, hogy akkor már te magad nem akarod, mert túlnősz rajta és más céljaid, más kapcsolataid lesznek.

2020. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszaút az van, ami nekem nem tisztázott, hogy erre a visszaútra rá akartok e lépni. Úgy értem, meg akarjátok e javítani.
2020. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4-es,26 volt amikor felépült a betegségből,ezután volt egy majdnem 2 éves kapcsolata,mi most 8 hónapig voltunk együtt.

Én nem voltam mellette a betegsége alatt.

2020. aug. 11. 13:19
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os,úgy érzem,hogy ő is szeret,keres, beszélünk,és most is hívott hogy menjünk ebédelni.

Élek,nem itthon kesergek,boldog vagyok,csak itt van a szívemben.

Nem egyszerű az egész helyzet.

2020. aug. 11. 13:22
 9/12 dizelesgozgep ***** válasza:

Mondjuk ha rájönne hogy mar nem akar elni és vissza megy hozzád akkor is gond lenne hogy a szüleid kötözködtek, amit megértem hogy nem bìrt. Sokszor önmagában ez is elég.

Szóval ja ezen lehet tovább kéne lépni

2020. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia , nekunk volt hasonló de nem teljesen. Mi évekig távkapcsolatban éltünk akkor voltam én 25 ő meg 22 osszekoltoztunk 3 év után, ami addig havi 1 tali volt 400 km miatt. Voltak nehézségek család stb sokminden kozrejatszott és valahol elromlottak a dolgok. Megváltozott.. éreztem hogy más és baj van, de nem mondott semmit csak h nincs baj minden rendben szeret. Végül haza költöztem a saját varosonba, akkor ois mindent ígért cska ne szakitsunk. Eltelt 1 két hónap újra külön, újra tavkapcs. Nem akart utánam jönni, en meg vissza nyilván ezek után megintcsak nem akartam jönni. Szakítottam, besokalltam. Gondoltam nem tiltom le nem számítok meg minden kapcsolatot habár nagyon fájt hogy ennyit szenvedtünk egymásért és neki ennyit jelentett.. Egy hét után elkezdett írogatni olyan flegma b hangvétel én hogy o hogy elvan mennyit fog bulizni és mennyit megy a haverokkal majd.. Amúgy hozzateszem sose volt az a nagy bulizós se nagy haverozos, mindegy. Fájt. Itt letiltottam mert erre nem volt szükségem. Lezárt a magamban ismerkedtem és én bevallom. Túl is léptem rajta már. Azt nem fejtme ki hogy es miért de egy ket hónap múlva újra beszéltünk, és utánam jött. Együtt élünk már 2 eve, és msot teljesen okes minden. Szóval szerintem van esély rá de nálatok fogalmam sincs mert azért jóval másabb a dolog. Próbáld meg teis felkesziteni magad hogy lehet itt a vége, próbálj ne írni neki, ne vedd figyelembe, érezze h nem érdekel téged, nem vág földhöz ahogy otsem vagta Hog szakította. És ne csak mutasd tényleg próbáld elfelejteni. Ha másként kell lennie akkor úgy is lesz. Fél a fejjel, minden okkal történik.
2020. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!