Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lányok! Ti hol szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Ti hol szoktátok megérinteni/megsimogatni egymást csókolózás közben?

Figyelt kérdés
Ha nem elég egyértelmű akkor nem helyileg értem, hanem a testeteken.
2010. aug. 4. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor hol...
2010. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én mindig a barátom nyakát vagy arcát simogatom... ha kicsit bevadulunk akkor persze inkább a mellkasát (meg az már inkább karmolászás, mint simogatás :D).
2010. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én általában ahol érem, leginkább dereka, háta, + ha nagyon belemelegedtünk, akkor egyéb helyen is ^^,
2010. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nálam ez módosult mióta jóteste van a páromnak:D szeretem a karját és a vállát simogatni. egyébként a nyak és a tarkó az örökkedvenc, én legalábbis imádom ha ott érintenek meg ugyhogy én is ott probálkozom:D
2010. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hét én nagyon vad vagyok!:D

pl amikor itthon filmet néz én odaugrom az ölébe és megcsókolom és elkezdem simogati a mellkasánál és haladok a pénisze felé:) amikor elértem oda és már érzem, hogy áll neki akkor elkezdem kigombolni a farmerját vagy ha nem farmerje van akkor én kezdek vetkőzni. :D és haladunk csókolózva az ágy felé :D

2010. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%-ba tarkó 20%-ba hát 70%-ba fenék ( a fenék az otthoni kedvenc :D XD )
2010. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenhol
2010. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy lánynak én a száját,arcát nyakát, pociját(köldök tájékon) szoktam puszilni

simogatni a hátát közép tájékon, az oldalát, a combját és a haját.

2010. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!