Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk csókolózás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk csókolózás közben beszokták csukni a szemüket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
elvileg átlagban csókolózás közben a két emberke feje pont ellentétesen áll.nos,ha számításaimat nézzük,akkor ha kinyitom a szemem csókolózás közben,akkor max a sanyi traktorját látom,hogy tolat ki a garázsból :)viccet félretéve...addig örülj amíg becsukja..elvileg akkor átadja magát neked,és élvezi : )
2011. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

nem mind és nem mindig :)


én amúgy beszoktam néha mert elég röhej lenne a csajjal farkasszemet nézni :D (olyankor csukom be ha engem néz...)

2011. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2%
A lányok csukják be szemüket. Egy igazi férfi mindig látni akarja azt ami körülötte van. Szeretőjét is nézni akarja, nem érzelgős gyáva kis kukac.
2011. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha szerelmes valaki és úgy csókol hogy szívből, akkor behunyja a szemét. Abszolút nem b.uzis dolog.
2011. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1%
De egy igazi pasi nem lehet annyira érzelmes és szerelmes. Nem igazi férfi aki kimutatja érzelmeit és, pláne, megengedi hogy érzelmei irányítsák tetteit.
2011. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Ezt most nem nagyon értem. :D Miért ne lenne igazi férfi, aki nem csukja be a szemét? Én azon csodálkoznék, ha a srác akivel csókolózom, nem csukná be. Nem is nagyon értem, hogy lehet úgy, valahogy reflexből becsukod, nem?:D (kicsit sok lett a becsukni szó) :D

19/L

2011. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
Azért nem férfias dolog mert a férfit nem befolyásolhatják érzelmei. Az a nőkre jellemző, nem a férfiakra.
2011. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Ez baromság. Nem az a férfi aki érzéketlen. Sokkal inkább az ,aki ki tudja mutatni azt is ha érzékeny, ha kell.
2011. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%
Az érzéketlenség az egyetlen ésszerű magatartás amit tanúsíthatunk embertársaink iránt ha következetesek akarunk maradni és mindenkinek meg akarjuk azt ami jár neki.
2011. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Fura vagy. :D
2011. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!