Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is én vagyok a rossz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves élettársi kapcsolatom,az előző házasságáomból van 2 gyerekem most van egy közös az új párommal.

Mikor össze jöttem a párommal oda költöztem a 2 gyermekemmel nálok,anyóséknál.Igyekeztem mindent csinálni jószág rendezés,ól kitakaritás,termény őrése,tudni kell hogy a fiamat nem fogadták el,volt is egy balhé ez miatt.A kisfiam lecsapott egy ajtót após(aki nem tud beszélni műtötték) elkezdte nekem mutogatni hogy mit csinált megfogta a kezem és oda rángatott erre én megkérdeztem tőle hogy mi van magával bolond?erre ő torkomnak ugrott és tartotta a másik kezét hogy megüt,a párom külföldön dolgozik tudattam vele hogy mit csinált a kedves apja de semmi konkrétot nem mondott!ekkor én haza költöztem a 2 gyerekemmel anyumhoz persze jött a párom is a családjával beszélt de meg volt a harag amiért velem eljött.Akkor a családjának minden voltam ,mindennek elhordtak ugyan úgy a sógornőm is.Idő közben teherbe estem 8 hónapig azt sem kérdezték meg hogy jól fejlődik a baba vagy ilyesmi,a párom kibékült a családjával több mint 3 órákat beszélgettek,a párom kedvéért megbékéltem.De nekik ez nem elég anyós újra azt akarja hogy menjünk vissza oda lakni a párom benne is van,az a baj hogy a párom sosem állt ki értem,sőt többe nézi az anyját mint a saját gyerekét.Túl sokat néztem el nekik anyós bajol a két nagy gyerekemmel hogy a párom minket eltart de hogy menjek dolgozni ha itthon vagyok egy 3 hónapos babával.adjatok tanácsot hideget meleget elfogadok! köszönöm


2020. aug. 14. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

*adjatok tanácsot hideget meleget elfogadok! köszönöm



Tisztában vagy azzal-vagy abszolút nem érdekel-hogy mit művelsz a gyerekeiddel?


Én jó anyád helyébe bizony egy jó adag hideg vízzel teli vödröt borítanék rád, hogy ébresztő-nem teheted ezt a gyerekeiddel..


Neked egy férfi fontosabb mint a gyerekeid? minek szülsz? ezért?


az összeset elvenném tőled.

2020. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek mennél oda? Ő nem áll ki érted, nem a párod. Minek szülni boldog-boldogtalannak? Köttesd el magad ezután hogy ne csinálj ennél is nagyobb hülyeséget.
2020. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos hogy az ilyen agyhalottak mint te szaporodhatnak.
2020. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értem ezt meg...

Tanácsot?

Neked minek?

Két gyerekkel idegenek nyakára költözni(úgy,hogy a párod otthon sincs szinte) és még egy gyereket szülni?

Még egymagam sem szívesen költöznék így senkihez ,pedig előfordulnak elfogadható kapcsolatok szülő gyerek közt, de akkor is rengeteg kompromisszum kell hozzá.

De így....

Á...tökmindegy milyen tanácsot kapsz,ami hasznodra válna, nem fogod megfogadni mert ha lenne benned egy kis józan ítélőképesség nem hozzad volna magad és legfőképp a gyerekeidet ilyen helyzetbe.

2020. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegény gyerekeket, se az apjuk, se az anyjuk nem szereti őket. Kezd félretenni nekik terápiára, kelleni fog!
2020. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ELső tanács, hogy ne költözz az anyósékhoz. Minek?? Olyan kiszolgáltatott vagy mint az árva kisujjam. Beleszültél a semmibe egy harmadikat is...
2020. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!