Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 hónapja ismerem a páromat, 3 hete jöttünk össze. Már korábban tetszett nekem, poenkodtunk egymással, stb. Mindig örültem ha meglattam. Na ugye 1 hónapja osszejottunk, de én nem érzek szerelmet iránta. :(( 1-2x össze is vesztünk mert nem értettem vele egyet néhány dologban, de apró viták voltak csak, amit én reagáltam túl mindig. Amúgy jól megvagyunk, csak ő olyan típus hogy nehezen nyílik meg, idő kell neki amíg mindent megtudok róla. És ez is zavar kicsit. De amúgy alapjaraton szeretem, mint embert, tetszik is nekem, de ennyi. Sokat beszélünk mindennap, nem bírnám ki, hogy ne beszéljünk. Ő szerelmes belém... És emiatt nagyon lelkifurdalásom van. És szorongok, rosszul érzem magam. Mit tegyek? Kialakulhat még a szerelem vagy ne is vesztegessem az időnket?

En 25N ő 30F


2020. aug. 14. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd, senki sem tökéletes, ezt meg kell értened. Ha most összejönnél valaki mással, benne is lenne kivetnivaló. Ilyen hamar még ne mondj le róla.
2020. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A problémákat megbeszéltük, én sem vagyok tökéletes. Amiatt van lelkifurkam hogy ő szerelmes belém, én meg belé nem :(
2020. aug. 14. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!