Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem mindent megtesz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem mindent megtesz, hogy különválasszon az új páromtól?

Figyelt kérdés

Volt párommal 5 évig voltunk együtt. (én Fiú(26) exem lány (25))

Lassan 2 éve, hogy külön vagyunk.

Ő szakított, de mégis volt egy kapcsolatom akkor is megjegyezte bármit megtesz, hogy ne legyen azzal a lánnyal.

Az említett lánnyal nem passzoltunk így szakítottam is vele.

Most, hogy újra van egy normális párkapcsolatom, boldogok vagyunk mind ketten...feltűnt megint az exem és egyfolytában emailekkel traktál... sajnos néha személyesen is összefutunk...így a legutóbbi összefutásnál megjegyezte, hogy eléri, hogy majd újra vele legyen....azóta egyfolytában emaileket kapok tőle... stb stb..félek, hogy akár tovább is képes menni és esetleg személyesen a lakásomhoz jön.vagy bármi.

mit tehetek, hogy az új párkapcsolatom ne menjen tönkre?

az új párom féltékeny az exemre...de nincs oka



2020. aug. 14. 17:42
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi, a legyen szó helyett legyek akart lenni.
2020. aug. 14. 17:43
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
24 éve nem tudok lerázni egy ilyen libát az életemből.Úgy hogy még az elején vagy.
2020. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
De megkockáztatom a 26 évet is. Eddig 97%-ban mutatkozik csak a +2 év.
2020. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha bejön a 3% akkor 26 év.
2020. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor nem csak én vagyok ebben a cipőben.
2020. aug. 14. 18:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van a leveleződön spam.Egyenesen odaküldi a leveleit.Megszakítasz minden kapcsolatot.Telefont beállítod,nem fogadja a hívástFb rol,messengerről letiltod.Nem állsz szóba a hp vel többet.Levegőnek nézed,elküldöd a búsba.

És elmondasz mindent a mostani nődnek,hogy van egy pszihopata luvnya,aki bepróbálkozik,de nem fog beleköpni a levesbe.

Ebben a sorrendben,és így.

Ha zaklat másképpen is,akkor meg feljelented.

2020. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Dobd ki a jelenlegit is és változtass életet. Legyen egy hobbid pl kutya setaltatas és kész.


Toketlen vagy úgy se kell neked nő.

2020. aug. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj! Mar reg letilthattad volna a g@cibe, de nem...neked valahol legbelul megis imponal ez az egesz! En kiraknalak a francba, aztan olvasgasd az ex leveleit!
2020. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

letiltottam mindenhonnan...

sajnos gmailen ha letiltom...akkor ugyan úgy megkapom a leveleit..csak a spam mappába...most már else olvasom őket.. törlöm megnyitás nélkül...

2020. aug. 15. 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!