Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ha szeret?

Figyelt kérdés

6honapja vagyunk együtt.

csak hétvégén tudunk találkozni.

látszólag minden rendben

de mégis fáj.. fojtogat a sírás mintha nem lenne rendbe semmi!

miért van ez?

miért nem tudok boldog lenni senkivel?:(


2010. aug. 4. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Akkor ne járj senkivel, és boldog leszel. Ennyi.
2010. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia voltam ilyen helyzetben...Nálam az volt a válasz mert nem szerettem viszont a lányt ... és elégé bántott hogy "hülyítem" bár életemben 1 szer voltam szerelmes és sok barátnőm volt mindig próbáltam keresni a szerelmet de ha nem találtam meg rosszul éreztem magam a lánnyal bármennyire is jól elvoltam vele nem éreztem amit kell és csak barátként tekintettem rá miközben látszólag jártunk és rendben volt minden:S ha tudok segíteni valamiben írj... 20/f
2010. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Te se menj pszichológusnak :)

és ha nem tudsz tanácsot adni akkor ostoba választ ne írj!

írj oda ahova tudsz valami érdemlegest is írni :)

okoskodó emberekből van elég!

2010. aug. 4. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy biztos magadban, félsz, pedig lehet nincs is mitől.

Nyugodj meg, kezeld a dolgokat úgy, ahogyan állnak és ne legyél pesszimista! Ha minden rendben, ne aggódj, mert fölösleges!

2010. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi előző komment az első kommentelőnek szólt!
2010. aug. 4. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:

azért nem lehet, mert messze lakik, és hiányolod? :'/ nekem legalábbis ez van :/ de ha senkivel nem tudsz boldog lenni... az nem jó :S csak távkapcsolataid voltak, vagy mért?

lehet h nem találtad meg az igazit... :S:S még. mellette mindenképp boldog leszel :O

2010. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kedves utolsó kommentelő!

sajnálom h csak most látom az irásod.


és igazad van.táv kapcsolatban élünk.

nagyjábol mindig kifogom ezeket.

bárhol is ismerkedjek meg egy fiuval. tuti csak átutazoban van:S

2010. okt. 3. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!