Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem szeret eléggé?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem szeret eléggé?! Legyek türelmes vagy nincs értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. Nem érzem, hogy igazán szeretne, azt érzem, hogy szeret elvan velem és ennyi.

Nem tervezünk előre, mert azt mondja utál tervezni ugy érzem csak vagyunk.

Párom szerint türelmetlen vagyok, idővel minden más lesz. Azt érzem, hogy egyszer őrülten szerelmes, ki is mutatja, máskor pedig csak van. És ezek a ciklusok váltakoznak benne. Én nagyon szeretem, de így nem vagyok maradéktalanul boldog.

Egyszer már majdnem szakítottam vele, pontosan ezek miatt. Elmondta, hogy neki időre van szüksége, fél újra szerelmesnek lenni. Sőt már azt is érezte, hogy már "kinőtt a szerelemből". Volt egy 5 éve kapcsolata elöttem őt őrülten szerette és az a szerelem is elmúlt részéről. Ő szakított és mégis nagyon sokat szenvedett. Nem akarja mégegyszer.

Én erre annyit reagáltam, hogy akkor semmi értelme a kapcsolatunknak én arra vágyom hogy valaki őrülten szeressen, közös jövőt tervezzünk.

Azt mondta nem akar elveszíteni és adjak neki még egy esélyt, hogy bebizonyítsa hogy szeret. De szerinte ne gondolkodjak ezen csak élvezzem.

Csakhogy én nem tudok nem gondolkodni. Létezik olyan, hogy valaki "kinőtt" a szerelemből? Én ugy gondolom, hogy nem én vagyok az aki ezt az érzést kiáltja belőle. És ha így van miért nem keresi meg azt a nőt, akit igazán szerethet?! Miért jó ez neki? (Egy közel 30 éves férfiről van szó.)

Legyek türelmes és jobb lesz? Vagy szakítanom kellene?

Mit tegyek? Adjatok tanácsot!


2011. nov. 7. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy?


Én 21 vagyok, 2 éve együtt a párommal, aki 32 most, és nekünk is voltak ebből konfliktusaink. Meg kellett tanulnom, hogy egy harmincas férfi máshogy szeret, mint én 20 évesen. Nem éreztem soha úgy, hogy nem szeretne, inkább azt, hogy én sokkal jobban szeretem őt. De én 21 vagyok, legszívesebben 10 percenként vallanék neki szerelmet, annyira imádom. De megtanultam, hogy a korkülönbség többek között ebben is megnyilvánul.


Nem nő ki a szerelemből, de máshogy szeret az ember egy bizonyos kor után, főleg, ha férfi.

2011. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

24 vagyok. És soha nem voltam az a tipikus őrülten szerelmes típus. Nekem is nehezemre esik kimutatni az érzéseimet, de egy év után már vágynék rá. Nincs szükségem arra, hogy percenként bizonygassa, hogy szeret. Szerelmes sms-ek tömkelegére, arra hogy állandóan csak velem foglalkozzon. És én se bizonygatnám neki percenként, hogy szeretem. Nem kellenek állandó közös programok, de közös jövőbeni tervek kellenek.

Minimálisak az elvárásaim felé, csak annyire lenne szükségem hogy érezzem van értelme folytatni. Csak sajnos néha ezt sem érzem.

2011. nov. 7. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Húha hát nehéz kérdés ez... Sajnos én is egy lassan 30 éves férfival "szenvedek" már egy ideje, aki sajnos pluszba elvált ember.

Nem tudom mi lehet ezekkel a 30-as férfiakkal, olyan mintha kiégtek volna belülről!

Érzem, hogy szeret, de nem olyan szinten mint amihez én hozzászoktam korábban! Ő is mindig csak azt hajtogatja, hogy majd alakul ez...


Viszont nekem ez nagyon kevés.

Az a baj, hogy ez a dolog addig fog csak működni, amíg te is és én is nagy hévvel szeretünk. Amikor csökkenni fog az érzés és nem lesz aki tegyen a kapcsolatért akkor ez kifog ütközni és vége lesz.

2011. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Abból nem lehet kinőni!


Érzelmekre nem lehet garanciát vállalni mivel irányíthatatlanok!


Beszélgessetek arról milyennek látjátok a másikat mint embert és h szerintetek milyen az ideális pár. De csak őszintén! Az talán fényt deríthet a miért nem szeret-re!

2011. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Doncito válasza:
100%

sziasztok!a helyzet tok ugyanez. a parom 33 en 22. valahogy tenyleg maskepp szeret, en inkabb ugy fogalmaznek hogy sehogy. mert ez semmire nem eleg, egy 30 feletti ferfi mar nem hajkurassza a szerelmet, leadott az igenyeibol, kompromisszumokra epit es nem erzelmekre. egy fiatal lanynak tulcsordulo erzelmek kellenek, tervek, a kozos jovo tudata, hogy tamogatva erezze magat, lenduletre, erore es gyors valtozasokra, amik nelkul unalmas lenne az elet. Ok mar nem itt tartanak es minden eletkornak megvan a maga allomasa, at kell elni, de mi meg nem tartunk ott. mindig meglesz az ellentet, nem lehet tokeletesen osszecsiszolodni, pontosan emiatt. persze kuzdhetunk egy darabig ertuk, de kesobb a folyamatos kudarcelmeny, es az elegedetlenseg, hogy nem kapsz eleget, azt is mersekelten, felorli az idegeidet, es te fogsz hamarabb lepni. Na mi itt tartunk!:)

sajnoy ugy gondolom nem erdemes veszodni, nekik a 30 feletti nok valok, korukhoz meltoan. :)

2013. jún. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!