Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megadnátok a párotoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadnátok a párotoknak a beosztásotokat?

Figyelt kérdés

Elég össze-vissza járok dolgozni, a szabadnapjaim van hogy hét közbe esnek, és akkor hétvégén dolgoznom kell, és van hogy 6-ra megyek, van hogy fél 10-re. Hiába van meg a havi beosztás, van hogy ez hét közben derül ki, mikor kell mennem másnap.

Ha találkozunk, mindig szólok neki előre, hogy hogy dolgozok. Most kitalálta azt, hogy adjam oda neki a beosztásomat, hogy lássa hogy dolgozok. És akkor nem kell kérdezgetnie, hanem látja, hogy dolgozok-e aznap, hányra mentem, stb. Nekem ez viszont nagyon nem tetszik, mintha ellenőrizni akarna, hát nehogy már le kelljen adnom neki a beosztásomat, ennyi szabadságom hadd legyen már.. Tegyük fel egyik napról a másikra változik valami, akkor azt le kell jelentenem neki? Vagy nem megyek dolgozni és a főnök után tőle is szabit kérek? Vagy majd előbb tőle kell szabit kérnem, utána a főnöktől?

Ti szívesen odaadnátok neki? Csak szerintem nem elvárható kérés ez?


2020. aug. 16. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár mi már együtt éltünk akkor. Én össze-vissza dolgoztam, ezért egy falinaptáron is vezettem, mikor hogy dolgozok, és mikor, mit hogy lehet tervezni.
2020. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én odaadnám, lehet csak unja, hogy mindig kérdezgetni kell.Felesleges egyből a rossz oldalát keresni a dolognak.
2020. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Odaadnám, persze. Nekem fix, de néha van változás, akkor szólni szoktam neki.

Viszont ő magától adta oda nekem. Kereskedelemben dolgozik, szóval elég összevissza. Én mindig kérdezgetem, hogy ér rá és hasonlók, csak elég feledékeny vagyok. Megunta és elküldte inkább. Mindkettőnknek könnyebb így a dolog.

2020. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is éltek együtt, akkor milyen szabadságra vágysz? Úgy kérdezted, mintha az ellenséged lenne, nem a szerelmed.
2020. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy odaadod neki a beosztásodat, az nem egyenlő azzal, hogy barmikor ugranod kell, amikor ő úgy dönt. egyszerűen lehetséges, hogy ha tervezne valamit, tudna mihez tartani. Ebben nincsen semmi, de ha te úgy érzed, hogy neked ez mér sok, akkor ülj le vele, és beszéljétek meg.
2020. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi barátság extrákkal kapcsolatban is beosztást cseréltük, hogy lássuk, mikor tudunk összejönni szexelni... Egy kapcsolatban még ennél is természetesebb, hogy meg tudjátok tervezni mikor lesztek együtt, mikor tudtok haverozni stb. Kicsit túlgondolod ezt a témát.
2020. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Anno az órarendem is megkapta, mikor egyetemre jártam.
2020. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Még szép. Neki is be kell osztania, hogy fogadja a srácokat:D Hogy legyen hogy tud alkalmazkodni szabad időben:D Nem is értem, hogy képzeled azt, hogy ne tudja a másik.
2020. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a kedvesemnek oda szoktam adni. Nekem is jó, ha igazodik hozzá a randi tervet tekintve. Engem jobban zavart, mikor előtte mindig kérdezgette, mikor dolgozom. Most így jobb.
2020. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen alap volt nálunk, hogy beosztást cseréltünk
2020. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!