Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már hogy nem is tudod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy nem is tudod mit érzel párod iránt?

Figyelt kérdés

Amikor a mókuskerék és gondok miatt eltávolodtatok egymástól.


Éltek egymással és telt az idő de nem tudtál választ adni hogy akarsz e tőle komolyabbat..


2020. aug. 17. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen mindenki átmegy. Lehetetlen mindig azonos szinten rajongani és szeretni, olykor az ember eltávolodik, de ha a szeretet valódi és mindketten a kapcsolat megjavításán vagytok, visszatér a ragaszkodás. Ha nem, akkor nem volt erős az alap és kár erőltetni a kapcsolatot tovább.
2020. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, aztán rájöttem, hogy ugyanolyan barom, mint a többi férfi.
2020. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem.
2020. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most pontosan így vagyok a párommal... azon gondolkodom, hogy legjobb lenne szakítani, csak van egy négyéves kisfiam...🤔☹️
2020. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minél hosszabb a kapcsolat időről időre vannak ilyen időszakok. Ez más-más időben zajlik le a pár két tagjában. Ilyenkor kell elgondolkozni, mik a közös dolgok, milyen jó tulajdonságai vannak a másiknak. Az együttélés becsapós, mert megszokod a másikat, nem értékeled már annyira, természetesnek veszed, esetleg szakítasz is, hogy jaj ez de unalmas, lapos kapcsolat...aztán felüti a fejét a hiány.

Mielőtt elköltözöl otthonról 18-30 évig élsz a szüleiddel... Ott sem érzed állandóan, hogy mennyire szereted őket, mert mindig ott vannak. Viszont ha elutaznál egy hónapra, biztosan nagyon hiányoznának és éreznéd, hogy szereted őket.

2020. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!